EROB

۲۹۷ فوتی جدید کرونا در کشور/ مجموع قربانیان از ۷۶ هزار نفر فراتر رفت

۲۹۷ فوتی جدید کرونا در کشور/ مجموع قربانیان از ۷۶ هزارنفر …

بنابراعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته ۲۹۷ بیمار کووید ۱۹ در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند و با این احتساب مجموع جانباختگان از ۷۶ هزار نفر فراتر رفت.

۲۹۷ فوتی جدید کرونا در کشور/ مجموع قربانیان از ۷۶ هزارنفر …

13/05/2021 · از دیروز تا امروز ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۴ هزار و ۲۴۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۲۱۷۵ نفر از آنها بستری شدند.

۲۹۷ فوتی جدید کرونا در کشور/ مجموع قربانیان از ۷۶ هزارنفر …

13/05/2021 · سرویس ایران_ بنابراعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته ۲۹۷ بیمار کووید ۱۹ در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند و با این احتساب مجموع جانباختگان از ۷۶ هزار نفر فراتر رفت.

کرونا در ایران/ ۲۹۷ فوتی جدید؛ مجموع قربانیان از ۷۶ هزار …

کرونا در ایران/ ۲۹۷ فوتی جدید؛ مجموع قربانیان از ۷۶ هزار نفر فراتر رفت پنج‌شنبه 23 ارديبهشت 1400 – 14:26

۲۹۷ فوتی جدید کرونا در کشور/ مجموع قربانیان از ۷۶ هزارنفر …

13/05/2021 · ۲۹۷ فوتی جدید کرونا در کشور/ مجموع قربانیان از ۷۶ هزارنفر فراتر رفت از دیروز تا امروز ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۴ هزار و ۲۴۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۲۱۷۵ نفر از آنها …

۲۹۷ فوتی جدید در کشور/ مجموع قربانیان کرونایی از مرز ۷۶ …

13/05/2021 · بنابراعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته ۲۹۷ بیمار کووید ۱۹ در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند و با این احتساب مجموع جانباختگان از ۷۶ هزار نفر فراتر رفت.

ثبت ۲۹۷ فوتی جدید کرونا در کشور/ مجموع قربانیان از ۷۶ …

13/05/2021 · ثبت ۳۶۶ قربانی جدید کرونا در کشور/ ۵۵۰۱ تن در وضعیت شدید بیماری انتشار : 1400/02/22; ثبت ۲۹۷ فوتی جدید کرونا در کشور/ مجموع قربانیان از ۷۶ هزارنفر فراتر رفت انتشار : 1400/02/23

برچسب‌ها:, , ,