EROB

گروه TXT در چارت های iTunes جهان

موزیک ویدیو Eight از آیو و شوگا با زیرنویس چسبیده – نماشا

08/05/2020 · در ساعت 9:11 صبح 7م می به وقت کره “eight” رتبه ی اول چارت اهنگ های برتر iTunes رو در حداقل 59 منطقه ی مختلف به دست آورد که رکورد جدیدی رو برای این سولوییست زن کره ای در کشورهایی از قبیل آمریکا ٫فرانسه ٫سنگاپور ٫نیوزلند ٫فنلاند ٫مالزی و فیلیپین و تعداد دیگری از کشورها ثبت کرد.

:sunflower:GFriend tops charts with ‘Sunrise’ + Tops iTun …

. :sunflower:دومین فول آلبوم گروه Gfriend به نام time for us و تایتل ترک Sunrise در تاریخ ۱۴ ژانویه منتشر شد و در چارت های موسیقی کره و آیتونز کشورهای جهان موفقیت هایی کسب کردند. . :sunflower:این آهنگ جدید توانسته در رتبه اول چارت های Bugs, Soribada و Naver قرار بگیرد و همینطور رتبه دوم چارت های Genie, Olleh و Mnet …

Cyclical Waves گروه

پس از کلیک روی گزینه ok چارت در نرم افزار بارگذاری می شود. کادری که روی صفحه چارت نمایش داده می شود، برای محاسبات آسترولوژیک بر اساس چارتی است که شما لود کرده و قصد انجام عملیات روی آن را دارید.

تی‌اِکس‌تی گروه پسـرونه پنج نفره‌ای‌ـه که چهارم مارس ۲ …

‣ تی‌اِکس‌تی گروه پسـرونه پنج نفره‌ای‌ـه که چهارم مارس ۲۰۱۹ زیرنظر کمپانی بیگ هیت دبیو کرد.در اواسط ۲۰۱۷ شایعاتی مبنی بر کارآموزهای بیگ‌هیت که قصـد دبیو دارن در فضای مجازی پیچید و تعدادی عکس ناواضح هم منتشـر شد که …

توایس | بیوگرافی توایس Twice گروه کی‌پاپ کره‌ای همراه با …

توایس با مجموع فروش فیزیکال ۲٫۷ میلیون، پرچم دار فروش بین کل گروه های دختر کیپاپ در چارت Gaon است♥. همچنین آنها موفق به کسب ۸ دسانگ از جشنواره ها شده اند. (تا سپتامبر ۲۰۱۸ ) بیوگرافی اعضا توایس:

برچسب‌ها:, , , ,