EROB

کووید ۱۹ در بیماران مبتلا به HIV بسیار کُشنده است

کووید ۱۹ در بیماران مبتلا به HIV بسیار کُشنده است

16/05/2021 · محققان دریافتند افراد مبتلا به hiv ، با 24 درصد بیشتر با خطر ابتلاء به کووید ۱۹ و ۷۸ درصد بیشتر با خطر مرگ ناشی از کووید ۱۹ مواجه هستند.

کووید‌‌‌‌ ۱۹ د‌‌‌‌ر بیماران مبتلا به HIV بسیار کُشند‌‌‌‌ه است

برخی مشکلات از قبل موجود‌‌‌‌ د‌‌‌‌ر میان مبتلایان به HIV/AIDS شایع است که ممکن است د‌‌‌‌ر شد‌‌‌‌ت بیماری کووید‌‌‌‌ ۱۹ شان نقش د‌‌‌‌اشته باشد‌‌‌‌.د‌‌‌‌ر بین بیماران HIV مثبت، شایع‌ترین علائم از پیش موجود‌‌‌‌ عبارتند‌‌‌‌ از فشارخون بالا، د‌‌‌‌یابت …

کووید 19 – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News …

کووید ۱۹ در بیماران مبتلا به hiv بسیار کُشنده است تحقیق جدید نشان می دهد ابتلا به ایدز یا ویروس HIV ریسک ابتلا به کووید۱۹ و مرگ ناشی از آن را افزایش می دهد.

چرا کرونا برای برخی افراد کشنده است؟ | دلیل مرگبار بودن …

شواهد نشان می‌دهد بیمارانی که به کرونای شدید مبتلا شده و در بیمارستان بستری شده اند یک پاسخ ضعیف یا ناقص اینترفرون به کووید ۱۹ نشان داده اند و همین امر باعث ناتوانی سیستم ایمنی در نابودی ویروس شده است.

مقایسه کووید-۱۹ با ۷ بیماری مسری دیگر

ما در این گزارش به برخی از بیماری‌های واگیر که در چند سال اخیر گریبان مردم دنیا را گرفته است، نگاهی انداخته‌ایم و با استفاده از اطلاعات سازمان جهانی بهداشت، آنها را با بیماری کووید-۱۹ که توسط کروناویروس جدید ایجاد می …

در عفونت‌های خفیف تا حاد، تنها کووید-۱۹ نقش بازی نمی‌کند …

20/05/2021 · کووید-۱۹ برای نسل‌های مسن کشنده‌ است، در حالی‌ که بعضی از سالمندان به ‌شکل عجیبی در برابر بیماری مقاوم هستند و می‌توانند سرنخ‌هایی برای یافتن روش‌های درمانی به‌ویژه برای افراد آسیب‌پذیرتر در همه‌گیری‌های آینده باشند.

برچسب‌ها:, , , ,