EROB

کشف راهکار جدید برای مقابله با سرطان کبد

کشف راهکار جدید برای مقابله با سرطان کبد – ایرنا

کشف راهکار جدید برای مقابله با سرطان کبد تهران – ایرنا – محققان دانشگاه ملی سنگاپور پروتئینی را شناسایی کردند که با مهار یک مسیر سیگنال‌دهی سلولی که موجب بروز سرطان در کبد می شود، می‌تواند خطر بروز این نوع سرطان را کاهش دهد.

کشف راهکار جدید برای مقابله با سرطان کبد

07/02/2021 · به اعتقاد محققان با تولید ترکیباتی که موجب افزایش میزان پروتئین moap-۱ می‌شوند، می‌توان مقدار این پروتئین را در کبد کنترل کرد و از آن به عنوان ابزاری برای جلوگیری از بروز سرطان و شکل‌گیری تومور بهره گرفت.

کشف راهکار جدید برای مقابله با سرطان کبد | اقتصاد آنلاین

07/02/2021 · محققان دانشگاه ملی سنگاپور پروتئینی را شناسایی کردند که با مهار یک مسیر سیگنال‌دهی سلولی که موجب بروز سرطان در کبد می شود، می‌تواند خطر بروز این نوع سرطان را کاهش دهد.

کشف راهکار جدید برای مقابله با سرطان کبد – مردم سالاری آنلاين

کشف راهکار جدید برای مقابله با سرطان کبد محققان دانشگاه ملی سنگاپور پروتئینی را شناسایی کردند که با مهار یک مسیر سیگنال‌دهی سلولی که موجب بروز سرطان در کبد می شود، می‌تواند خطر بروز این نوع سرطان را کاهش دهد.

کشف روشی جدید که خطر سرطان کبد را کاهش می‌‎دهد

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، محققان دانشگاه ملی سنگاپور کشف کردند که پروتئین moap-۱ با سرکوب مسیر سیگنالینگ سلولی nrf۲ که باعث افزایش سرطان می‌شود، در کاهش خطر سرطان کبد نقش دارد. سرطان هپاتوسلولار (hcc)، شکل اصلی سرطان کبد، چهارمین علت …

کشف راهکار جدید برای مقابله با سرطان کبد | جدیدترین و …

04/04/2021 · کشف راهکار جدید برای مقابله با سرطان کبد سرطان Hepatocellular carcinoma (HCC) متداول‌ترین نوع سرطان کبد است که چهارمین عامل مرگ و میر در اثر سرطان در سراسر جهان محسوب می‌شود.

کشف ترکیب دارویی جدید برای غلبه بر مقاومت سرطان کبد به درمان

11/03/2021 · کشف ترکیب دارویی جدید برای غلبه بر مقاومت سرطان کبد به درمان. مجموعه: اخبار پزشکی. تاریخ انتشار : شنبه, 01 مهر 1396 13:21. یک تیم تحقیقاتی در کره جنوبی روش جدیدی را برای بهبود درمان های دارویی سرطان کبد با استفاده از سیستم بیولوژی ارائه کرده است.

برچسب‌ها:, ,