EROB

کشف جدید محققان درباره بیماری آلزایمر

کشف جدید محققان درباره بیماری آلزایمر – ایسنا

01/06/2021 · کشف جدید محققان درباره بیماری آلزایمر محققان اسپانیایی در مطالعه اخیرشان از کشف مکانیزمی خبر دادند که باعث کاهش رگ‌های خونی در بیماران مبتلا به آلزایمر می‌شود.

کشف جدید محققان درباره بیماری آلزایمر – همشهری آنلاین

2 روز قبل · کشف جدید محققان درباره بیماری آلزایمر محققان اسپانیایی در مطالعه اخیرشان از کشف مکانیزمی خبر دادند که باعث کاهش رگ‌های خونی در بیماران مبتلا به آلزایمر می‌شود.

رازهای بیشتری از آلزایمر کشف شد – ایسنا

محققان دریافتند که چرا بیماران آلزایمری نزدیکانشان را نمی‌شناسند.

کشف نوع جدیدی از بیماری که شبیه آلزایمر است – خبرآنلاین

ایسنا نوشت: محققان موفق به کشف نوعی جدید از یک بیماری مرتبط با نورون‌ها شدند که علائمی شبیه به آلزایمر دارد. تجمع سمی پروتئین‌های “آمیلوئید” و “تاو” عموماً به عنوان عوامل پاتولوژیک بیماری‌های آلزایمر شناخته می‌شوند.

کشف دو ژن جدید مرتبط با بیماری آلزایمر

محققان انگلیسی دو ژن جدید شناسایی کرده اند که بر خطر ابتلا به بیماری آلزایمر تاثیر دارد. کشف دو ژن جدید مرتبط با بیماری آلزایمر

کشف عامل احتمالی بیماری آلزایمر- اخبار رسانه ها تسنیم | Tasnim

خبرگزاری تسنیم: محققان دانشگاه دوک در دستاوردی جدید در زمینه درمان آلزایمر موفق به کشف یک عامل بالقوه برای …

کشف ژن های مرتبط با آلزایمر و سندروم داون – تابناک | TABNAK

02/07/2018 · به گزارش خبرنگار مهر، یافته های محققان موسسه فرانسیس کرک بریتانیا می تواند منجر به دسترسی به داروهای در آینده برای پیشگیری از بیماری آلزایمر در مبتلایان به سندروم داون شود و همچنین چشم اندازی هم نسبت به مکانیسم های عامل دمانس یا …

الف – گام محققان کشور برای شناسایی زودهنگام آلزایمر

محققان کشورمان طی اجرای یک پروژه درباره بیماری آلزایمر موفق به شناسایی و معرفی نشانگرهای زیستی پلاسمایی – خونی برای شناسایی زودهنگام بیماری آلزایمر در افراد مستعد شدند.

برچسب‌ها:, , , , , ,