EROB

کرونا با صدای سرفه قابل تشخیص شد

کرونا با صدای سرفه قابل تشخیص شد

15/03/2021 · کرونا با صدای سرفه قابل تشخیص شد مجموعه: اخبار پزشکی تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 اسفند 1399 19:37

کرونا با صدای سرفه قابل تشخیص شد – رویکرد امروز

کرونا با صدای سرفه قابل تشخیص شد محققان الگوریتمی ابداع کرده‌اند که با دقت ۹۸درصدی افراد آلوده به کرونا را از روی صدای سرفه کردن آنها تشخیص می‌دهد.

کرونا با صدای سرفه قابل تشخیص شد – بیا تو صفا

کرونا با صدای سرفه قابل تشخیص شد … کرده‌اند که با دقت ۹۸درصدی افراد آلوده به کرونا را از روی صدای سرفه کردن آنها تشخیص می‌دهد. … از هشت هزار و ۳۸۰ نمونه صوتی معتبر بالینی از سرفه افراد ساخته …

کرونا از صدای سرفه قابل تشخیص شد

محققان الگوریتمی ابداع کرده‌اند که با دقت ۹۸درصدی افراد آلوده به #کرونا را از روی صدای سرفه کردن آن‎ها تشخیص می‌دهد. این الگوریتم با استفاده…

تشخیص کرونا از صدای سرفه ممکن شد

آفتاب‌‌نیوز : محققان در تازه‌ترین تلاش‌های خود برای تشخیص آسان فرد مبتلا به کرونا الگوریتمی ابداع کرده‌اند که با دقت ۹۸درصدی افراد آلوده را از روی صدای سرفه کردن آنها تشخیص می‌دهد.

تشخیص کرونا با صدای سرفه توسط هوش مصنوعی – ترنجی

01/11/2020 · تشخیص کرونا با صدای سرفه. این ابزار از شبکه های عصبی استفاده می کند که می تواند تغییرات ظریف در سرفه فرد را تشخیص دهد که نشان می دهد فرد آلوده است، حتی اگر علائم دیگری نداشته باشد.

تشخیص کرونا با صدای سرفه چگونه ممکن است؟ – تکراتو

01/11/2020 · محققان در حال کار بر روی اپلیکیشن هایی هستند که تنها از روی صدا و سرفه میتواند ابتلا به کرونا را تشخیص دهد. اما تشخیص کرونا با صدای سرفه چگونه ممکن است؟

برچسب‌ها:, , , , , ,