EROB

پارسا پیروزفر در اتاق گریم مست عشق

گریم پیروزفر و حسینی در نقش شمس و مولانا در مست عشق

صفحه رسمی فیلم مست عشق از گریم شهاب حسینی و پارسا پیروزفر دو بازیگر نقش اصلی این فیلم سینمایی رونمایی کرد. شهاب حسینی که تجربه همکاری با حسن فتحی را در مدار صفر درجه و سریال هرزاد دارد، در فیلم مست عشق بازیگر نقش شمس تبریزی است.

عکس جدید پارسا پیروزفر در گریم نقش مولانا فیلم مست عشق

عکس جدید پارسا پیروزفر در گریم نقش مولانا فیلم مست عشق

رونمایی از گریم پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در «مست عشق»

تصویر گریم پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در فیلم «مست عشق» حسن فتحی منتشر شد.

گریم حسینی و پیروزفر در «مست عشق»

08/12/2019 · شهاب حسینی و پارسا پیروزفر در فیلم سینمایی «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی به ترتیب نقش شمس تبریزی و مولانا را بازی می‌کنند.

گریم شهاب حسینی و پارسا پیروزفر بدون روتوش پشت صحنه «مست عشق»

گریم‌ شهاب حسینی و پارسا پیروزفر در نقش شمس تبریزی و مولانا را در پشت صحنه «مست عشق» ببینید. شهاب حسینی و پارسا پیروزفر در فیلم سینمایی «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی به ترتیب نقش شمس تبریزی و مولانا را بازی می‌کنند.

گریم پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در «مست عشق» – اقتصاد برتر

01/11/2019 · گریم پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در «مست عشق» آبان ۱۰, ۱۳۹۸ تصویر گریم شهاب حسینی و پارسا پیروزفر بازیگران نقش شمس تبریزی و مولانا در فیلم «مست عشق» ساخته حسن فتحی، برای نخستین بار منتشر شد.

گریم پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در مست عشق+عکس

31/10/2019 · تاریخ انتشار: 2019 October 31 – ۰۹ آبان ۱۳۹۸ – ۱۸:۴۰ صفحه نخست » چهره‌ها » چهره‌ها

سرانجام نامعلوم شهاب حسینی و پارسا پیروزفر در «مست عشق»

13/05/2021 · اگر سری به صفحه رسمی «مست عشق» در بانک اطلاعاتی اینترنتی فیلم‌ها (imdb) بزنید زمان اکران فیلم در ترکیه سال ۲۰۲۱ ثبت شده است. این که فیلم تا پایان سال اکران می‌شود یا خیر یک موضوع است، اینکه نمایش آن در کجا و به چه شکلی …

عکس جدید پارسا پیروزفر در گریم نقش مولانا فیلم مست عشق …

25/11/2019 · عکس جدید از گریم پارسا پیروزفر در نقش مولانا در فیلم مست عشق به کارگردانی حسن فتحی تکذیب یک شایعه توسط حسن فتحی/ مست عشق در جشنواره فجر حضور ندارد کارگردان سریال شهرزاد شایعه حضور فیلم جدیدش در سی‌ و هشتمین جشنواره فیلم …

نگاهی به بازیگران ایرانی و ترک فیلم مست عشق؛ از حریم سلطان …

31/10/2019 · فیلم مست عشق قرار است به برهه‌هایی از زندگی مولانا جلال‌الدین محمد بلخی رومی شاعر نام آشنای ایرانی بپردازد و آنطور که عوامل این فیلم اعلام کرده‌اند قرار است این سریال به صورت مشترک میان ایران و ترکیه ساخته شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,