EROB

ویروس کرونا DNA انسان را درگیر نمی‌کند

چگونه علائم آسم و کرونا را از هم تشخیص دهیم؟ – ایسنا

وی با اشاره به اینکه ویروس کرونا مجاری هوایی را درگیر نمی کند و بیشتر نسج بافت ریه را در گیر می کند، تصریح کرد: آسم فقط مجاری هوایی را گرفتار می کند، نسج ریه را درگیر نمی کند و حتی در سی تی اسکن افراد هیچ ضایعه ای در نسج ریه فرد دیده نمی شود.

آیا ابتلا به کرونا منجر به نارسایی کلیه می‌شود؟

07/06/2020 · وی با بیان اینکه ویروس کرونا خود به‌طور مستقیم کلیه را درگیر نمی‌کند، اظهارکرد: البته مواردی از نارسایی کلیه به دنبال کرونا ویروس مشاهده شده است، اما هنوز ثابت نشده که منشا این نارسایی بیماری کووید- ۱۹ بوده است.

آزمایش آنتی‌ بادی کرونا مصونیت در برابر این ویروس را ثابت …

به گزارش جام جم آنلاین ، سازمان نظارت بر دارو و غذای آمریکا افزود: نتیجه مثبت آزمایش آنتی‌ بادی های کووید ۱۹، جایگزین کافی برای دریافت واکسن های کرونا نیست. این آزمایش ها با جستجوی علائم واکنش ایمنی می تواند مشخص کند که آیا فردی در گذشته به ویروس کووید-۱۹ مبتلا بوده است یا خیر.

کرونا ویروس و فرضیه “هایجین”

13/06/2020 · ایجاد عوارض خودایمنی بدین صورت است که وقتی ویروس کووید 19 سلولهای تایپ 1 ریه را درگیر می کند. ماکروفاژهای آلوئولی برای کنترل عفونت، سلولهای عفونی را فاگوستیوز می کند.

چرا به نظر می‌رسد کرونا جوان‌کش شده است؟ – خبرآنلاین

الهه صالحی: یک ویروس کوچک نزدیک ۵ ماه است که حسابی مردم دنیا را به وحشت انداخته است و تا لحظه نگارش این گزارش ۱۴ میلیون و ۸۴۴ هزار نفر در دنیا به این ویروس مبتلا شده اند و بیش از ۶۱۲ هزار نفر جان خودشان را از دست داده‌اند.

برچسب‌ها:, , , ,