EROB

وقتی فک‌ تان خرت خرت می‌کند چه باید کرد؟

علت صدا دادن فک چیست و درمان آن چگونه است ؟ – دکتر رضا …

22/04/2021 · صدا دادن فک صدایی شبیه به کلیک کردن دارد که با احساس درد همراه است. گاهی اوقات این صدا دادن به دلیل بیش از حد کش آمدن فک است.

وقتی مفاصل سر و صدا می‌کند

شاید برایتان جالب باشد که بدانید مایعی مفصلی در بدن باعث چسبیدن دو سطح مفصلی به هم می‌شود و اگر این دو سطح از هم جدا شود، صدایی ایجاد می‌کند که ناشی از ترکیدن حباب گازی است.

با دندان‌های فاصله‌دار چه کار کنیم؟

11/11/2019 · این درمان کمک می‌کند در بسیاری از موارد فاصله بین دندان‌ها از بین برود. اگر پایه فک شما خوب باشد و فاصله دندان‌های‌تان هم زیاد نباشد معمولا ارتودنسی بهترین درمان محسوب می‌شود.

فک کار می کنند – alfonsiadogos.co.za

فُک‌ها به کمک ناسا می‌آیند. هر ساله، فک‌ها ۹ تا ۱۰ ماه از زندگی خود را در آب سپری می‌کنند. آنها هزاران مایل و تا عمق ۳۳۰۰ فوت شنا می‌کنند. یک فک به طور متوسط ۸۰ مرتبه در روز غواصی می‌کند.

وقتی قند و شکر را حذف می‌کنید، چه اتفاقی در بدن‌ تان می …

وقتی قند و شکر را حذف می‌کنید، چه اتفاقی در بدن‌ تان می‌افتد؟ 5 اردیبهشت 1399 ساعت: 08:2 قندها به‌طور طبیعی در بسیاری از مواد غذایی مانند میوه‌ها، سبزی‌ها، شیر، انواع لبنیات و حتی غلات وجود …

خانه‌های کوچکتان را با این کار‌ها متحول کنید

23/05/2021 · نکات مهمی که خانه‌های کوچک را متحول می کند که باید آن‌ها را در نظر بگیرید و اینکه طراحی و اصول دکوراسیون منزل را از کجا شروع کنیم. تمام این نکات و قوانین را ما برای شما جمع آوری کرده ایم. با ما همراه باشید و اصول طراحی …

برچسب‌ها:, , , , ,