EROB

وقتي روده ملتهب مي‌شود

بیماری‌ای که روده را ملتهب می‌کند

علائم بیماری هنگام درگیر شدن روده باریک هم بیشتر به صورت دردهای شکمی مزمن، کاهش وزن و ترس از غذا خوردن است چون بیمار با غذا خوردن دچار درد می‌شود و همین ترس از غذا خوردن باعث خواهد شد به مرور زمان دچار کاهش وزن …

وقتی مجرای روده بسته می شود

21/08/2014 · کمبود خون باعث مرگ دیواره روده می شود. مرگ بافت روده باعث پارگی و سوراخ شدن دیواره روده و در نتیجه عفونت آن می شود. 2- عفونت : به عفونت حفره شکمی در اصطلاح پزشکی، پریتونیت می گویند. این مشکل مرگبار است …

انسداد روده چیست؟ (علائم ،علل و درمان انسداد روده)

02/06/2021 · انسداد روده یا “قولنج الیاوسی یا بسته شدن روده (به انگلیسی: Ileus)توقف جریان رو به جلو و پیشروی محتویات روده بخاطر «راه بند»های مختلف است و می‌تواند در هر سنی، از نوزادی تا سالخوردگی، انسان را گریبان گیر کند.

وقتی کبد ملتهب می‌شود…

• هپاتیت c: هپاتیت c موذی‌ترین نوع هپاتیت ویروسی محسوب می‌شود زیرا ویروس بسیار مقاومی عامل بیماری است و تا 80درصد موارد ابتلا به عفونت، مزمن می‌شوند. تشخیص این بیماری نسبتا جدید است و به سال 1989 میلادی برمی‌گردد.

خون در مدفوع نوزاد، دلیلش چیست؟

21/01/2020 · سپس، روده ملتهب می‌شود و خون از دست می‌دهد. این مسئله، یک مورد اورژانسی است. مدفوع تیره یا ژله‌ای به همراه گریه‌های شدید نوزاد معمولا در چنین شرایطی دیده می‌شود.

توده روی کشاله ران چه علتی دارد؟ چگونه درمان می شود؟ | دکتر چک

فتق های کشاله ران: وقتی که بافت چربی یا بخشی از روده کوچک در داخل یک ماهیچه ضعیف در دیواره پایینی شکم، برجسته شود، گفته می شود که فرد به فتق کشاله ران مبتلا شده است.

برچسب‌ها:, , , , ,