EROB

وزیر بهداشت: اگر سفر رفته‌اید زودتر برگردید

وزیر بهداشت: اگر سفر رفته‌اید زودتر برگردید – ایسنا

22/03/2021 · وزیر بهداشت: اگر سفر رفته‌اید زودتر برگردید. وزیر بهداشت گفت: از میان ۴۹ نمونه ویروس گزارش شده از یک استان ۲۹ نمونه آن مربوط به ویروس موتاسیون یافته (جهش یافته) می‌شود و همکاران ما نگران افزایش موارد ویروس موتاسیون یافته‌ پخش شده در سراسر کشور هستند.

وزیر بهداشت: سفر نروید و اگر رفته‌اید زودتر برگردید – ایرنا

22/03/2021 · وزیر بهداشت: سفر نروید و اگر رفته‌اید زودتر برگردید. تهران- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با استقرار واکسیناسیون کرونا در بهار ۱۴۰۰ و تکمیل واکسیناسیون جمعیت هدف، با جرات به مردم می‌گوییم که می‌توانند سفر بروند، اما در حال حاضر تقاضا و توصیه ما این است که سفر …

وزیر بهداشت: اگر سفر رفته‌اید زودتر برگردید

وزیر بهداشت: اگر سفر رفته‌اید زودتر برگردید. وزیر بهداشت گفت: از میان ۴۹ نمونه ویروس گزارش شده از یک استان ۲۹ نمونه آن مربوط به ویروس موتاسیون یافته (جهش یافته) می‌شود و همکاران ما نگران افزایش موارد ویروس موتاسیون یافته‌ پخش شده در سراسر کشور هستند.

وزیر بهداشت: اگر سفر رفته‌اید زودتر برگردید

22/03/2021 · وزیر بهداشت گفت: از میان ۴۹ نمونه ویروس گزارش شده از یک استان ۲۹ نمونه آن مربوط به ویروس موتاسیون یافته (جهش یافته) می‌شود و همکاران ما نگران افزایش موارد ویروس موتاسیون یافته‌ پخش شده در سراسر کشور هستند.

کرونا/ وزیر بهداشت: اگر سفر رفته‌اید زودتر برگردید

کرونا/ وزیر بهداشت: اگر سفر رفته‌اید زودتر برگردید. … وزیر بهداشت گفت: برای اولین بار در کشور توانستیم با توان داخلی، اتوبوس – آمبولانس باکیفیت بالا بسازیم که تعدادی در حال تحویل و اضافه به …

برچسب‌ها:, ,