EROB

هشدار: مصرف زیاد غلات تصفیه شده مرگ زودرس را افزایش می‌دهد

هشدار: مصرف زیاد غلات تصفیه شده مرگ زودرس را افزایش می‌دهد

18/03/2021 · به گزارش فارس به نقل از دیلی‌میل، پژوهشگران در مطالعات اخیر خود دریافتند، خوردن بیش از هفت قسمت غلات تصفیه شده در روز می‌تواند خطر مرگ زودرس را ۲۷ درصد افزایش دهد. غلات تصفیه شده موادی هستند که در غذاهایی مانند برنج سفید، نان سفید و پاستای سفید یافت می‌شود.

هشدار: مصرف زیاد غلات تصفیه شده مرگ زودرس را افزایش می‌دهد …

24/02/2021 · هشدار: مصرف زیاد غلات تصفیه شده مرگ زودرس را افزایش می‌دهد. تحقیقات نشان می‌دهد، خوردن بیش از هفت قسمت غلات تصفیه شده در روز می‌تواند خطر مرگ زودرس را ۲۷ درصد افزایش دهد.

هشدار: مصرف زیاد غلات تصفیه شده مرگ زودرس را افزایش می دهد

به نقل از دیلی میل، پژوهشگران در مطالعات اخیر خود دریافتند، خوردن بیش از هفت قسمت غلات تصفیه شده در روز می تواند خطر مرگ زودرس را ۲۷ درصد افزایش دهد. غلات تصفیه شده موادی هستند که در غذاهایی مانند برنج سفید، نان سفید و پاستای سفید یافت می شود.

مصرف زیاد غلات تصفیه شده خطر مرگ زودرس را افزایش می‌دهد

24/05/2021 · نتایج یک مطالعه که به تازگی انجام شده است، نشان می‌دهد مصرف بیش از حد غلات تصفیه شده با افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و مرگ زودرس در ارتباط است. به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه دیلی میل، افراد زیادی …

مصرف زیاد غلات تصفیه شده خطر مرگ زودرس را افزایش می‌دهد …

تهران- ایرنا- نتایج یک مطالعه که به تازگی انجام شده است، نشان می‌دهد مصرف بیش از حد غلات تصفیه شده با افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و مرگ زودرس در ارتباط است.

هشدار: مصرف زیاد غلات تصفیه شده مرگ زودرس را افزایش می‌دهد …

24/02/2021 · تحقیقات نشان می‌دهد، خوردن بیش از هفت قسمت غلات تصفیه شده در روز می‌تواند خطر مرگ زودرس را ۲۷ درصد افزایش دهد.

افزایش مرگ زودرس با مصرف زیاد غلات تصفیه شده

24/02/2021 · به گزارش فارس به نقل از دیلی‌میل، پژوهشگران در مطالعات اخیر خود دریافتند، خوردن بیش از هفت قسمت غلات تصفیه شده در روز می‌تواند خطر مرگ زودرس را ۲۷ درصد افزایش دهد. غلات تصفیه شده موادی هستند که در غذاهایی مانند برنج سفید، نان سفید و پاستای سفید یافت می‌شود.

افزایش مرگ زودرس با مصرف زیاد غلات تصفیه شده

افزایش مرگ زودرس با مصرف زیاد غلات تصفیه شده سلامت، ۶ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۱۴ 3991206012 تحقیقات نشان می‌دهد، خوردن بیش از هفت قسمت غلات تصفیه شده در روز می‌تواند خطر مرگ زودرس را ۲۷ درصد افزایش دهد.

مصرف زیاد غلات تصفیه شده چه بلایی سرتان می آورد | بهداشت نیوز

24/02/2021 · به گزارش بهداشت نیوز، پژوهشگران در مطالعات اخیر خود دریافتند، خوردن بیش از هفت قسمت غلات تصفیه شده در روز می‌تواند خطر مرگ زودرس را ۲۷ درصد افزایش دهد. غلات تصفیه شده موادی هستند که در غذاهایی مانند برنج سفید، نان سفید و پاستای سفید یافت می‌شود.

برچسب‌ها:, , ,