EROB

نکات مهم درباره عصبانیت

با 10 نکته آسان عصبانیت تان را کنترل کنید

26/05/2021 · 2 – وقتی آرام شدید، عصبانیتتان را بروز دهید. به محض اینکه توانستید خود را کنترل و درست فکر کنید، ناراحتی و عصبانیتتان را به طریقی قاطع اما غیرمقابله‌ای ابراز کنید. نگرانی‌ها و نیازهایتان را واضح و مستقیم بیان کنید، بدون اینکه بخواهید کسی را ناراحت یا کنترل کنید.

۷ نکته مهم که باید در مورد خشم و عصبانیت تان بدانید …

17/01/2017 · ۷ نکته مهم که باید در مورد خشم و عصبانیت تان بدانید وقتی عصبانی می شویم چه کنیم؟ وقتی عصبانی می‌ شوید، هورمون‌ های استرس به بدن‌ تان هجوم می‌ آورند و قسمتی از مغز را که به منطق مربوط می‌ شود از کار می‌ اندازند.

نکاتی جالب درباره عصبانیت – مردمان

این امر نکات مثبتی را که عصبانیت می تواند در بر داشته باشد، به وضوح برای ما روشن می کند. همین مسئله خود میتواند به عنوان نوعی مشوق قوی برای تغییر نگرش های منفی ما به حساب رود.

نکاتی جالب درباره عصبانیت

این امر نکات مثبتی را که عصبانیت می تواند در بر داشته باشد، به وضوح برای ما روشن می کند. همین مسئله خود میتواند به عنوان نوعی مشوق قوی برای تغییر نگرش های منفی ما به حساب رود.

10 روش کنترل عصبانیت

19/02/2020 · در هنگام عصبانیت هر چه بیشتر در محل بایستید بیشتر خشمگین می شوید و ممکن است به این فکر کنید که اگر عصبانیت خود را بیرون بریزید راحت می شوید. اما این طرز فکر کاملا اشتباه است چرا که با ابراز خشم و داد و هوار کردن نه تنها راحت نمی شوید بلکه ضررهایی را نیز به خود وارد کرده اید.

عصبانیت و خشم خود را چگونه کنترل کنیم؟ به روش الیس البرت …

29/12/2018 · چرا کنترل عصبانیت و خشم مهم است؟. اگر نتوانیم عصبانیت مان را کنترل کنیم ممکن است کلمات ناپسندی را به زبان بیاوریم و دست به تحقیر، توهین و سرزنش بزنیم که باعث رنجش دیگران می شویم. این کار در طولانی مدت باعث می شود که انها از شما فاصله بگیرند و …

چگونه خشم و عصبانیت مان را کنترل کنیم؟ :: مقاله در راهکار …

چیزی که درک آن در اینجا مهم است ، این است که باید بدانیم حق انتخاب و مسوولیت یک شیوه پاسخدهی مناسب در هنگام عصبانیت با ماست. نباید به بهانه عصبانیت دست به اعمال پرخاشگرانه بزنیم.

برچسب‌ها:, , , , , ,