EROB

نوع جدید ویروس‌کرونا کشنده‌تر است

نوع جدید ویروس‌کرونا کشنده‌تر است

07/03/2021 · پایگاه خبری اکسیوس با اشاره به نتایج یک پژوهش جدید دانشمندان انگلیسی، نوشت: نوع جهش‌یافته ویروس‌کرونا که برای نخستین‌بار در انگلیس شناسایی شد، احتمال دارد ۳۰ تا ۷۰ درصد کشنده‌تر از نوع اصلی‌ این ویروس باشد.

نوع جدید ویروس‌کرونا کشنده‌تر است – ایرنا

تهران- ایرنا- پایگاه خبری اکسیوس با اشاره به نتایج یک پژوهش جدید دانشمندان انگلیسی، نوشت: نوع جهش‌یافته ویروس‌کرونا که برای نخستین‌بار در انگلیس شناسایی شد، احتمال دارد ۳۰ تا ۷۰ درصد کشنده‌تر از نوع اصلی‌ این ویروس باشد.

نوع جدید ویروس‌کرونا کشنده‌تر است | نصرینو

14/02/2021 · پایگاه خبری اکسیوس با اشاره به نتایج یک پژوهش جدید دانشمندان انگلیسی، نوشت: نوع جهش‌یافته ویروس‌کرونا که برای نخستین‌بار در انگلیس شناسایی شد، احتمال دارد ۳۰ تا ۷۰ درصد کشنده‌تر از نوع اصلی‌ این ویروس باشد.

ویروس کرونای انگلیسی جدید ۳۰ درصد کشنده‌تر از نوع قبلی است

16/02/2021 · به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، مت هانکاک وزیر بهداشت انگلیس از احتیاط بیشتر دولت در رفع محدودیت‌ها و قرنطینه همزمان با کشف نوع جدید ویروس کرونا در این کشور خبر داد و گفت: نوع جدید ویروس کرونا ۳۰ درصد کشنده‌تر است.

جهش جدید ویروس کرونای برزیلی در جوانان سه برابر کشنده‌تر است

06/04/2021 · تهران- ایرنا- محققان می گویند گونه جدید ویروس کرونای برزیلی در جوانان سه برابر کشنده‌تر است. به گزارش پایگاه اینترنتی ladbible، تحقیقات جدید موسسه بهداشت عمومی برزیل Fiocruz نشان داده است که این نوع خاص نسبت به سویه های قبلی برای افراد جوان سه برابر کشنده تر است. این گونه ویروس …

کرونای انگلیسی ۷۰ درصد از نوع اصلی ویروس کشنده‌تر است

به گزارش سلام نو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دانشمندان انگلیسی در یک پژوهش جدید دریافتند که نوع جهش‌ یافته ویروس‌کرونا که برای نخستین‌بار در انگلیس شناسایی شد، احتمال دارد ۳۰ تا ۷۰ درصد کشنده‌تر از نوع اصلی این …

کرونای انگلیسی جدید ۳۰ درصد کشنده‌تر از نوع قبلی است …

مت هانکاک وزیر بهداشت انگلیس از احتیاط بیشتر دولت در رفع محدودیت‌ها و قرنطینه همزمان با کشف نوع جدید ویروس کرونا در این کشور خبر داد و گفت: نوع جدید ویروس کرونا ۳۰ درصد کشنده‌تر است.

جهش جدید ویروس کرونای برزیلی در جوانان سه برابر کشنده‌تر است

06/04/2021 · محققان می گویند گونه جدید ویروس کرونای برزیلی در جوانان سه برابر کشنده‌تر است. به گزارش پایگاه اینترنتی ladbible، تحقیقات جدید موسسه بهداشت عمومی برزیل Fiocruz نشان داده است که این نوع خاص نسبت به سویه های قبلی برای افراد جوان سه برابر کشنده تر است.

برچسب‌ها:, , , , , ,