EROB

نرم افزار حذف فایل تکراری

نرم افزار حذف فایل های تکراری – Duplicate File Detective 4.2

نرم افزار Duplicate File Detective میتواند به راحتی فایل های تکراری را در کامپیوتر شما پیدا کند و با اجازه شما آنها را حذف کند. مشکل فایل های تکراری، گاهی اوقات در مورد آرشیو عکس ها، فیلم ها و فایل های موسیقی MP3 هم رخ میدهد.

Delete Duplicates Files 6.5 x86/x64 حذف فایلهای تکراری …

Delete Duplicates Files دانلود نرم افزار Delete Duplicates Files 6.5 نرم افزاری مفید و کاربردی جهت حذف فایل های تکراری خود را از روی هارد دیسک یا سایر حافظه ها میباشد.

دانلود Auslogics Duplicate File Finder 9.0.0.4 نرم افزار …

نرم افزار ویندوز » Auslogics Duplicate File Finder 9.0.0.4 + Portable جستجوی فایل تکراری

نرم افزار حذف فایل های تکراری • دانلود رایگان

01/04/2015 · Duplicate Cleaner نرم افزاری مفید ، کم حجم و سریع برای اسکن فایل های تکراری در ویندوز می باشد توسط این نرم افزار شما قادر به یافتن عکس، موسیقی ، فیلم ، ویدئو ، اسناد ورد، پاورپوینت ، فایل های متنی تکراری و هم نام با هم در ویندوز خواهید بود. دقت داشته باشید که حذف فایل های تکراری باعث …

نحوه یافتن و حذف فایلهای تکراری در ویندوز

30/05/2021 · اگر واقعاً در مورد پیدا کردن و از بین بردن فایلهای تکراری جدی هستید ، بهترین نرم افزار Duplicate Cleaner Pro است که دارای رابط کاربری بسیار ساده ای با ویژگی های قدرتمند برای حذف فایلهای تکراری است.

حذف فایل های تکراری | دانلود نرم افزار | لینک مستقیم

Delete Duplicate Files 4.5.0.1 یک نرم افزار کاملا کاربردی و کار آمد می باشد که توسط آن شما قادر خواهید بود تا فایل های تکراری خود را از روی هارد دیسک یا سایر حافظه ها پیدا کرده و به پاک سازی آن ها بپردازید. فایل های صوتی ، تصویری ، ویدئویی و…. از پر استفاده ترین فایل …

برچسب‌ها:, , , , ,