EROB

مشورت درباره خشم

ترفندهای کنترل خشم | مشوِرَپ

اگر فکر می کنید که درمان به نفع شماست، با یک مشاور با زمینه تخصصی کنترل خشم حرف بزنید و اگر وقت آن را ندارید که بسراغ مشاور بروید از اپلیکیشن مشورت استفاده کنید و در مسیر زندگی ، زندگی آرام تری را شروع کنید.

10 پیشنهاد برای کنترل خشم و نفرت

۲ » هنگامیکه آرام هستید خشم خودرا بیان کنید نظارت خشم – زندگی مشترک به محض این‌که آرامش خودرا بدست آوردید، ناراحتی‌ و خواسته‌‌هاي خود رابه طور واضح و مستقیم بدون ناراحت کردن دیگران و یا سعی در نظارت آن‌، ابراز کنید.

کنترل خشم و غضب از دیدگاه اسلام و روانشناسی – پرسمان

غضب تنها در مورد برخورد با دشمنان خدا آن هم بر سر دفاع از خدا و دین و دوستان خداوند کاربرد دارد و باید بدانیم که خشمگین شدن در میان دوستان خدا خطا است و کاربرد ندارد؛ پس باید خشم خود را کنترل و در جای خود به کار بگیریم و از انفعال آن نیز جلوگیری کنیم.

9 راه تضمینی و آسان برای کنترل خشم در محیط کار – معماری زندگی

در مورد خشم‌ها و نارضایتی‌هایی که در محیط کار اتفاق می‌افتد و کاملاً طبیعی است، با فردی صحبت کنید و از او مشورت بخواهید که بتوانید به راحتی به آن اعتماد کنید.

چگونه می توانیم کنترل خشم را به کودکان خود آموزش دهیم؟ — کودکت

14/02/2019 · با او درباره مکانیزم خشم و راه‌های کنترل آن گفتگو داشته باشید. مثلا پیشنهاداتی مطرح کنید: قدم زدن در هنگام عصبانیت، نوشتن خاطرات، تمیز کردن اتاق، گوش دادن به موسیقی و… .

راهکارهای کنترل خشم در زندگی مشترک

04/03/2021 · از همان ابتدای زندگی زناشویی می بایست زوجین مهارت کنترل هیجانات خود را داشته باشند از خیلی از زوجین بعد از طلاق علت اختلافاتشان را که می پرسیم، خودشان هم نمی دانند چه اتفاقی افتاده و فقط انگار همه چیز از دستشان خارج شده …

نقش مشورت کردن در تصمیم گیری

01/06/2021 · تعریف و اهمیت مشورت «مشورت» و «مشاوره» از یک ریشه و به معنای مراجعه به افراد آگاه و مطلع برای راه یابی به حل مسئله و بهره گیری از تجارب و آگاهی دیگران است. نقش مشورت در زندگی، نقشی اساسی است.

برچسب‌ها:, , , , , ,