EROB

عواملی که منجر به سرطان روده می شود را بشناسید

عادتی که “سرطان روده” می آورد!

بی تحرکی و خانه نشینی همچنین به مشکل یبوست و کند شدن عمل دفع منجر می شود. این کار، روده را در معرض طولانی مدت برخی ترکیبات سرطان زا قرار می دهد که از طریق مواد غذایی وارد بدن شده اند. بنابراین سهولت دفع یکی از عوامل داشتن روده هایی سالم است.

این دو علامت مهم نشانه ابتلا به سرطان روده است

19/04/2021 · از دیگر عواملی که خطر ابتلا به سرطان روده را افزایش می‌دهند می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد: ۱- چاقی و یا اضافه وزن. ۲- استعمال دخانیات. ۳- مصرف مشروبات الکلی. ۴- سن. ۵- سابقه خانوادگی

گاز روده نوزادان، چه عواملی باعثش می شوند؟

26/11/2017 · در حال طبیعی در روده تمام نوزادان و شیرخواران گاز تولید می شود. بعضی از نوزادان، گاز را به راحتی چه از راه دهان با آروغ زدن و یا از راه مقعد دفع می کنند و مشکلی ندارند.

چه عواملی باعث بروز یبوست می‌شود؟

در مطلب زیر به دلایل مختلف بروز بیماری یبوست می پردازیم. ۱۴ : ۰۴ – چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ English

چه عواملی خطر ابتلا به سرطان دهانه رحم را افزایش می هد …

در زنانی که 3 بار یا بیشتر بارداری کامل داشته اند، خطر ابتلا به سرطان دهانه رحم افزایش می یابد. تصور می شود که این احتمالاً به دلیل افزایش قرار گرفتن در معرض عفونت hpv با فعالیت جنسی باشد.

بیماری که روده‌هایتان را نابود می‌کند – بیماری – مراقبت …

04/08/2019 · سلامت نیوز:یک متخصص گوارش و کبد گفت: نوعی بیماری عفونی گوارشی به شدت بر روده تاثیر می‌گذارد و حتی منجر به مرگ فرد می‌شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،اکرم پورشمس ، درباره بروز بیماری حصبه اظهار …

وقتی روده قفل می‌شود! – بیماری – مراقبت – سلامت نیوز

شاید از این‌که هر صبح مجبور هستید مدت زیادی از وقت‌تان را در دستشویی برای اجابت مزاج بگذرانید، خسته شده‌اید، اما باید بدانید که این مشکل تنها مختص شما نیست و افراد زیادی از یبوست رنج می‌برند و انواع و اقسام راه‌ها را …

عواملی که به کمر درد منجر می‌شوند

25/07/2018 · فاکتورهای کلیدی در ابتلای زودهنگام به سرطان روده; عواملی که کبد چرب را تشدید می‌کنند; ۳ خوردنی مفید برای عروق خونی

چه عواملی باعث می شوند زیاد عرق کنید؟ – جایروس | بهترین …

وقتی عصبانی می شوید، بدن به نقطه جوش خود می رسد، هورمون های اضطراب آزاد می شوند که میزان حرارت بدن و فشار خون را افزایش می دهد و دمای بدن افزایش می یابد که منجر به عرق کردن زیاد می شود.

عواملی که انعقاد خون‌تان را دچار مشکل می‌کند

پلاکت ها، اجزای کوچک مسطحی هستند که در خون وجود دارند و از بقیه سلو ل های خونی بسیار کوچک ترند. این ساختارها حاوی آنزیم هایی هستند که باعث انعقاد خون می شوند.در این مقاله می خواهیم به عوامل کاهش پلاکت خون بپردازیم.

عواملی که به مغز آسیب می رساند

در این مطلب به مواردی اشاره می کنیم که به مغز آسیب می رساند: ۱ – پرخوری؛ باعث سفت شدن رگ های مغز و در نتیجه کاهش قدرت ذهنی می شود. ۲ – استعمال دخانیات؛ باعث انقباض رگ های مغزی می شود و می تواند به بیماری آلزایمر بینجامد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,