EROB

عراقچی: راه درازی در پیش داریم/ در مذاکرات وین تعجیل نمیکنیم

عراقچی: راه درازی در پیش داریم/ در مذاکرات وین تعجیل نمیکنیم

عراقچی: راه درازی در پیش داریم/ در مذاکرات وین تعجیل نمیکنیم. مجموعه: اخبار سیاست خارجی. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 16 ارديبهشت 1400 22:33. عراقچی معاون وزیر امور خارجه با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین دیدار کرد.

عراقچی: راه درازی در پیش داریم/ در مذاکرات وین تعجیل نمی …

عراقچی: راه درازی در پیش داریم/ در مذاکرات وین تعجیل نمی‌کنیم+ فیلم. پارسینه: عراقچی معاون وزیر امور خارجه با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین دیدار کرد.

عراقچی درباره مذاکرات وین: راه درازی در پیش داریم – تابناک …

07/05/2021 · عراقچی درباره مذاکرات وین: راه درازی در پیش داریم. معاون وزیر امور خارجه درباره مذاکرات وین گفت: راه درازی در پیش داریم و نمی‌شود برای آن زمانبندی پیش بینی کرد. البته تلاش داریم هر چه زودتر این کار انجام شود، با این …

عراقچی: راه درازی در پیش داریم

عراقچی: راه درازی در پیش داریم. معاون وزیر امور خارجه درباره مذاکرات جاری در وین گفت: راه درازی در پیش داریم و نمی شود برای آن زمانبندی پیش بینی کرد. آفتاب‌‌نیوز :

عراقچی: راه درازی در پیش داریم و نمی شود برای آن زمانبندی …

عراقچی: راه درازی در پیش داریم و نمی شود برای آن زمانبندی پیش بینی کرد. معاون وزیر امور خارجه درباره مذاکرات وین گفت: راه درازی در پیش داریم و نمی شود برای آن زمانبندی پیش بینی کرد. البته تلاش داریم هر چه زودتر این کار انجام شود، با این حال تعجیل بی مورد نخواهیم کرد و اجازه …

برچسب‌ها:, , ,