EROB

شیوع کرونای انگلیسی در منطقه جنوب غرب خوزستان تایید شد/تکمیل ظرفیت بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز

گسترش کرونای انگلیسی در سراسر خوزستان / افزایش مرگ و میر …

21/02/2021 · تشخیص کرونای انگلیسی در شهرهای سراسر خوزستان. ابول‌نژادیان گفت: روز شنبه نتایج نمونه‌هایی از افراد مبتلا به کرونا از شهرهای اهواز، هویزه، دزفول، دشت آزادگان و چند نقطه دیگر که به انستیتو پاستور ارسال کرده بودیم، مشخص شد و این نمونه‌ها نیز کرونای انگلیسی …

بحران کرونا در خوزستان / 10 شهرستان ‌در وضعیت پرخطر …

هم اکنون 10 شهرستان خوزستان در وضعیت پرخطر قرار دارند و در این کوران کرونا، تایید ورود کرونایی انگلیسی مزید …

افزایش صعودی کرونا در جنوب خوزستان/کرونایی انگلیسی همچنان …

با توجه به افزایش صعودی کرونا در جنوب خوزستان و تایید حضور کرونایی انگلیسی در این بخش، قاسم جان بابایی …

از جولان کرونای انگلیسی در خوزستان تا مرگ کودک ۹ ساله …

در بررسی‌های به عمل آمده چندین نمونه کرونا انگلیسی در شادگان مشاهده شد و این ویروس به شهرهای اطراف شادگان یعنی آبادان و اهواز منتقل شد و در ادامه دیگر نقاط جنوبی و غربی خوزستان درگیر ویروس موتاسیون یافته انگلیسی شدند.

بحران کرونا در خوزستان “مرگبارتر” شد/کرونای انگلیسی کل …

میثم معزی با بیان اینکه پیک جدید ویروس کرونا با شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در خوزستان آغاز شده و با سرعت در حال پیشروی است افزود: سرعت انتشار ویروس به حدی بالا است که گنجایش بیمارستان‌های اهواز پر شده که به نظام درمان خوزستان آسیب جدی وارد می‌کند لذا از استاندار تقاضا …

فیلتر سیگار ۳۰۰۰ ماده خظرناک دارد

17/02/2021 · شیوع کرونای انگلیسی در منطقه جنوب غرب خوزستان تایید شد/تکمیل ظرفیت بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز محرز: هیچ واکسنی به‌اندازه «کوو ایران برکت» مقابل کرونای انگلیسی اثربخش نبوده!

کرونای انگلیسی – مشرق نیوز

14/05/2021 · نوجوانان عامل افزایش و انتقال کرونای جهش یافته هستند. معاون کل وزیر بهداشت با بیان اینکه کرونای انگلیسی در همه نقاط کشور شیوع پیدا کرده است، گفت:نوجوانان و جوانان عامل پخش این ویروس و انتقال به دیگر افراد و به ویژه سالمندان هستند. ۳۰ بهمن ۹۹ – ۲۲:۳۳.

برچسب‌ها:, , , , , ,