EROB

شوخی‌های کی‌روش با فرهاد مجیدی/عکس

شوخی‌های کی‌روش با فرهاد مجیدی/عکس – خبرآنلاین

2 روز قبل · به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی در دوره ای اینقدر در لیگ خوب بازی می کرد که کارلوس کی روش با وجود سن و سال بالایش او را در لیست تیم ملی قرار داد. ظاهرا اما کی روش قصد نداشت از فرهاد در ترکیب زیاد استفاده کند.

شوخی‌های کی‌روش با فرهاد مجیدی/عکس | روزنو

شوخی‌های کی‌روش با فرهاد مجیدی/عکس فرهاد مجیدی در دوره ای اینقدر در لیگ خوب بازی می کرد که کارلوس کی روش با وجود سن و سال بالایش او را در لیست تیم ملی قرار داد.

شوخی‌های کی‌روش با فرهاد مجیدی /عکس

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، فرهاد مجیدی در دوره ای اینقدر در لیگ خوب بازی می کرد که کارلوس کی روش با وجود سن و سال بالایش او را در لیست تیم ملی قرار داد. ظاهرا اما کی روش قصد نداشت از فرهاد در ترکیب زیاد استفاده کند.

عکس/ شوخی‌های کی‌روش با فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی در دوره‌ای اینقدر در لیگ خوب بازی می‌کرد که کارلوس کی روش با وجود سن و سال بالایش او را در لیست تیم ملی قرار داد. ظاهرا، اما کی روش قصد نداشت از فرهاد در ترکیب زیاد استفاده کند. این موضوعی است که انگار مجیدی …

شوخی های کی روش با فرهاد مجیدی/عکس – خبر آنلاین | خبر فارسی

شوخی های کی روش با فرهاد مجیدی/عکس. رابطه کی روش و مجیدی هیچگاه بد نشد و همیشه رابطه خوبی داشتند. …

شوخی‌های کی‌روش با فرهاد مجیدی + عکس|خبر فوری

03/06/2021 · فرهاد مجیدی در دوره ای اینقدر در لیگ خوب بازی می کرد که کارلوس کی روش با وجود سن و سال بالایش او را در لیست تیم ملی قرار داد. ظاهرا اما کی روش قصد نداشت از فرهاد در ترکیب زیاد استفاده کند.

سوت خاص کارلوس کی روش در دست فرهاد مجیدی؛ عکس

مربی جدید استقلالی‌ها از سوتی شبیه به سوت کی‌روش در تمرین استفاده می‌کند. فرهاد مجیدی که در کنار شفر تمرینات استقلال را زیر نظر دارد، اخیراً سوتی هم در دست گرفته که شبیه به همان سوت‌هایی است که کارلوس کی‌روش در …

برچسب‌ها:, , , , , ,