EROB

شناسایی ویروس کرونا با “جهش دوگانه” در ایالات متحده

شناسایی ویروس کرونا با “جهش دوگانه” در ایالات متحده – ایسنا

06/04/2021 · شناسایی ویروس کرونا با “جهش دوگانه” در ایالات متحده. مسئولان بهداشتی در آمریکا از شناسایی گونه جدید ویروس کرونا با “جهشی دوگانه” موسوم به کروناویروس هندی در این کشور خبر دادند. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مقامات آمریکایی گونه جدید کروناویروس که حاوی دو جهش است و عامل موج …

شناسایی ویروس کرونا با “جهش دوگانه” در ایالات متحده

شناسایی ویروس کرونا با “جهش دوگانه” در ایالات متحده بنابر اعلام مقامات آمریکایی گونه جدید کروناویروس که حاوی دو جهش است و عامل موج دیگری از موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در هند بوده اکنون در این کشور شناسایی شده است.

«جهش دوگانه» ویروس کرونا در هند تا چه حدی خطرناک است …

27/04/2021 · تا کنون بیشتر از ۱۷ میلیون مورد آلودگی با ویروس کرونا در هند ثبت شده است، که پس از ایالات متحده امریکا …

چند نکته ضد کرونایی برای کارمندان و ادارات – ایسنا

شناسایی ویروس کرونا با “جهش دوگانه” در ایالات متحده ۲۵ دقیقه قبل اعلام لغو فوری تورهای ترکیه به شرکت های گردشگری/تشدید کنترل مسافران ورودی از سوی هلال احمر

نگرانی از ویروس جهش یافته “نیویورکی” و “کالیفرنیایی” کرونا …

تست‌های جدید کرونا می‌توانند این ویروس را با دقت بیشتری شناسایی ‌کنند. به عبارتی آن را بررسی ژنتیکی می‌کنند. به همین دلیل نیز انواع مختلف ویروس جهش‌‌یافته کرونا بیشتر و بیشتر کشف می‌شوند.

علت جهش‌های خطرناک ویروس کرونا در هند چیست؟ | ۴۴ کشور جهان …

هند، کشوری با ۱.۳۵ میلیارد نفر جمعیت و با ۲۳ میلیون مورد کرونا، دومین کشور آلوده در جهان پس از ایالات متحده است و در حال حاضر نزدیک به چهارهزار مرگ روزانه را ثبت می‌کند.

برچسب‌ها:, , , ,