EROB

شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات

شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات – ایسنا

28/05/2021 · شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات. محققان دانشگاه “ام.آی.تی” در مطالعه اخیرشان موفق به توسعه ابزاری رباتیک شده‌اند که می‌تواند بمب‌های زیرسطحی را پیدا کند. به گزارش ایسنا و به نقل از آی ای، محققان یک ابزار حفاری رباتیک ایجاد کرده‌اند.

شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات

28/05/2021 · شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات محققان دانشگاه “ام.آی.تی” در مطالعه اخیرشان موفق به توسعه ابزاری رباتیک شده‌اند که می‌تواند بمب‌های زیرسطحی را پیدا کند.

شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات

شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات به نقل از آی ای، محققان یک ابزار حفاری رباتیک ایجاد کرده‌اند. این ربات که “Digger Finger” نام دارد سطح رویی زمین را سوراخ کرده و اطراف آن ناحیه را بررسی می‌کند.

شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات – بیا تو صفا

28/05/2021 · شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات یک امام جمعه: برق و اینترنت روز انتخابات قطع نشود پوتین به اسد تبریک گفت

شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات

شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات به گزارش« نبض فناوری » به نقل از آی ای، محققان یک ابزار حفاری رباتیک ایجاد کرده‌اند.

عصر ایران – شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات – صاحب‌خبر

28/05/2021 · شناسایی بمب‌های زیرزمینی با یک ربات صاحب‌خبر – محققان دانشگاه “ام.آی.تی” در مطالعه اخیرشان موفق به توسعه ابزاری رباتیک شده‌اند که می‌تواند بمب‌های زیرسطحی را پیدا کند.

شناسایی بمب های زیرزمینی با یک ربات – ایسنا | خبر فارسی

شناسایی بمب های زیرزمینی با یک ربات. محققان دانشگاه “ام.آی.تی” در مطالعه اخیرشان موفق به توسعه ابزاری رباتیک شده اند که می تواند بمب های زیرسطحی را پیدا کند. … ادامه خبر

شناسایی بمب های زیرزمینی با یک ربات ایسنا :: ایجیگا

شناسایی بمب های زیرزمینی با یک ربات ایسنا به گزارش ایسنا و به نقل از آی ای، محققان یک ابزار حفاری رباتیک ایجاد کرده‌اند.

شناسایی بمب‌ های زیرزمینی با یک ربات|خبر فوری

29/05/2021 · این ربات برای تشخیص شکل اشیا دفن شده در مواد دانه‌ای مانند شن و سنگریزه طراحی شده است. محققان یک دست رباتیک باریک تولید کردند که می‌تواند با ایجاد لرزش و کنار زدن دانه های شن و ماسه آنها را تشخیص دهد.

برچسب‌ها:, , , , , ,