EROB

سکته مغزی در کرونایی‌ها احتمال مرگ را 3 برابر بیشتر می‌کند

سکته مغزی در کرونایی‌ها احتمال مرگ را 3 برابر بیشتر می‌کند

25/05/2021 · سکته مغزی در کرونایی‌ها احتمال مرگ را 3 برابر بیشتر می‌کند. مجموعه: اخبار پزشکی. تاریخ انتشار : شنبه, 28 فروردين 1400 15:27. محققان دریافتند کسانی که به ویروس کرونا مبتلا شده‌ و سپس سکته مغزی کرده‌اند تقریباً سه برابر بیشتر از کسانی که فقط سکته مغزی کرده‌اند جان می‌بازند.

سکته مغزی در کرونایی‌ ها احتمال مرگ را 3 برابر بیشتر می‌کند

سکته مغزی در کرونایی‌ ها احتمال مرگ را 3 برابر بیشتر می‌کند. محققان دریافتند کسانی که به ویروس کرونا مبتلا شده‌ و سپس سکته مغزی کرده‌اند تقریباً سه برابر بیشتر از کسانی که فقط سکته مغزی کرده‌اند جان می‌بازند.

سکته مغزی در کرونایی‌ها احتمال مرگ را 3 برابر بیشتر می‌کند …

17/04/2021 · سکته مغزی در کرونایی‌ها احتمال مرگ را 3 برابر بیشتر می‌کند محققان دریافتند کسانی که به ویروس کرونا مبتلا شده‌ و سپس سکته مغزی کرده‌اند تقریباً سه برابر بیشتر از کسانی که فقط سکته مغزی کرده‌اند جان می‌بازند.

سکته مغزی در کرونایی ها احتمال مرگ را 3 برابر بیشتر می کند …

محققان دریافتند کسانی که به ویروس کرونا مبتلا شده و سپس سکته مغزی کرده اند تقریباً سه برابر بیشتر از کسانی که ف

سکته مغزی در مبتلایان به کرونایی‌ احتمال مرگ را تا 3 برابر …

22/04/2021 · سکته مغزی در مبتلایان به کرونایی‌ احتمال مرگ را تا 3 برابر بیشتر می‌کند! ت ت محققان دریافتند کسانی که به ویروس کرونا مبتلا شده‌ و سپس سکته مغزی کرده‌اند تقریباً سه برابر بیشتر از کسانی که …

سکته مغزی در مبتلایان به کرونایی‌ احتمال مرگ را تا 3 برابر …

سکته مغزی در مبتلایان به کرونایی‌ احتمال مرگ را تا 3 برابر بیشتر می‌کند! – منیبان.

احتمال سکته مغزی ناشی از کرونا ۸ برابر بیشتر از آنفلوانزا …

بیماری‌های آنفلوانزا و کووید ۱۹ در حالی ریسک بروز سکته مغزی را افزایش می‌دهند که یک گروه تحقیقاتی از نیویورک، احتمال بروز این عارضه را در نتیجه ابتلا به کرونا ویروس تا ۸ برابر بیشتر اعلام کردند.

برچسب‌ها:, , , ,