EROB

زنان سریعتر از مردان دچار زوال عقل می‌شوند

زنان سریعتر از مردان دچار زوال عقل می‌شوند

28/05/2021 · یافته‌ های این مطالعه نشان دهنده افزایش خطر ابتلا به زوال عقل و ناتوانی شناختی بالاتر زنان در مقایسه با مردان است. این نتایج مطابق با تحقیقاتی است که نشان می ‌دهد زنان با اختلال شناختی خفیف یا بیماری آلزایمر از نظر شناختی سریعتر از مردان دچار مراحل حاد این بیماری می ‌شوند.

زنان سریعتر از مردان دچار زوال عقل می‌شوند – ایرنا

27/03/2021 · زنان سریعتر از مردان دچار زوال عقل می‌شوند. تهران- ایرنا- نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که زنان نسبت به مردان با سرعت بالاتری مراحل کاهش شناختی را طی می‌کنند.

زنان سریعتر از مردان دچار زوال عقل می‌شوند – اعصاب و روان …

27/03/2021 · یافته‌ های این مطالعه نشان دهنده افزایش خطر ابتلا به زوال عقل و ناتوانی شناختی بالاتر زنان در مقایسه با مردان است. این نتایج مطابق با تحقیقاتی است که نشان می ‌دهد زنان با اختلال شناختی خفیف یا بیماری آلزایمر از نظر شناختی سریعتر از مردان دچار مراحل حاد این بیماری می ‌شوند.

زنان سریعتر از مردان دچار زوال عقل می‌شوند | اقتصاد آنلاین

26/02/2021 · نتایج یک پژوهش جدید در ایالات متحده نشان می‌دهد که زنان نسبت به مردان با سرعت بالاتری مراحل کاهش شناختی را طی می‌کنند.

زنان سریعتر از مردان دچار زوال عقل می‌شوند! | سایک نیوز

زنان سریعتر از مردان دچار زوال عقل می‌شوند! … اجرایی به طور قابل توجهی بیشتر از مردان دچار مشکل می ‌شوند. … خفیف یا بیماری آلزایمر از نظر شناختی سریعتر از مردان دچار مراحل حاد این بیماری می …

چرا زنان سریعتر از مردان دچار زوال عقل می‌شوند؟

28/03/2021 · نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که زنان نسبت به مردان با سرعت بالاتری مراحل کاهش شناختی را طی می‌کنند.

مردان دیرتر از زنان دچار زوال عقل می‌شوند

05/04/2021 · نتایج یک پژوهش جدید در ایالات متحده نشان می‌دهد که زنان نسبت به مردان با سرعت بالاتری مراحل کاهش شناختی را طی می‌کنند.

برچسب‌ها:, ,