EROB

زالی:کرونا در تهران خطرناک شده است/ شیوع ویروس انگلیسی

کرونا در تهران خطرناک شده است – تابناک | TABNAK

25/02/2021 · فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، اوضاع بیماری کرونا را با توجه به شیوع ویروس انگلیسی، بسیار نگران کننده و خطرناک توصیف کرد.

شیوع کرونای انگلیسی در همه مناطق کشور/«نوجوانان« و «جوانان …

19/02/2021 · معاون کل وزیر بهداشت با بیان اینکه کرونای انگلیسی در همه نقاط کشور شیوع پیدا کرده است، گفت:نوجوانان و جوانان عامل پخش این ویروس و انتقال به دیگر افراد و به ویژه سالمندان هستند. به گزارش فارس، ایرج حریرچی، معاون کل وزیر بهداشت امشب در …

ثبت ۵ مورد ابتلا به کرونای انگلیسی در تهران

12/01/2021 · اخیراً مواردی از ابتلا به کرونای انگلیسی توسط وزارت بهداشت گزارش شده که این افراد که 5 نفر هستند همه از یک خانواده‌اند این افراد در تهران بوده و بر اساس بررسی‌هایی که توسط گروه‌های سلامت در انگلستان انجام شده مشخص شده که این نوع کرونا بسیار فاجعه‌بار است و …

خطر چرخش ویروس انگلیسی در بازار تهران بیشتر است – تابناک …

08/03/2021 · زالی، بازار تهران را یک پدیده اجتماعی، اقتصادی و امنیتی عنوان کرد که با توجه به شیوع ویروس جهش یافته نیازمند توجه بیشتری است زیرا محیط‌های پرازدحام، بستر مناسب برای انتشار و چرخش بیشتر ویروس را فراهم می‌کنند.

کرونا در اروپا|از ثروتمندتر شدن میلیاردهای انگلیسی تا …

ینز اشپاهن، وزیر بهداشت آلمان هم با اشاره به تحولات در انگلیس درباره شیوع این ویروس خطرناک ابراز نگرانی …

کرونای انگلیسی ۳ روزه بیمار را از پا می‌اندازد | تنها راه …

17/02/2021 · مینو محرز گفت: سویه انگلیسی که هم‌اکنون در کشور شیوع پیدا کرده خطرناک‌تر از نوع قبلی ویروس کروناست. به همین دلیل از مردم می‌خواهیم شوخی نگیرند و وقت را تلف نکنند و در صورت مشاهده علائم بیماری سریع به پزشک مراجعه کنند.

شناسایی گونه جدید کرونا در انگلیس؛ ویروسی که سه بار جهش …

22/05/2021 · شناسایی گونه جدید کرونا در انگلیس؛ ویروسی که سه بار جهش یافته. منابع خبری انگلیس از شناسایی گونه جدید کرونا در این کشور خبر می‌دهند که تاکنون سه بار جهش یافته و ۴۹ نفر را مبتلا و مردم را به شدت نگران کرده است.

برچسب‌ها:, , , , , ,