EROB

روز های خوب در علم و ادب تبریز

جشنواره شعر و ادب تبریز | بانک آینده

جشنواره شعر و ادب تبریز بانک آینده به منظور گردآوری فرهنگ و هنر تبریز امروز متمرکز شده است. با شرکت در جشنواره و کسب بالاترین امتیاز برنده یک آیفون ۱۱ پرو و ۳۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی شوید.

شهرآورد فوتبال تبریز؛,درخشش علم و ادبی ها در روز پیروزی …

درخشش علم و ادبی ها در روز پیروزی ماشین سازی به گزارش تبریز بیدار ، آسمانی پوشان تبریز در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف ماشین سازی تبریز رفتند و در پایان با نتیجه دو بر یک شکست خورند.

صحبت‌های اکبر میثاقیان پیش از دیدار مقابل علم و ادب تبریز

28/04/2021 · صحبت‌های اکبر میثاقیان پیش از دیدار مقابل علم و ادب تبریز 23 باشگاه ویستاتوربین تهران 1 دنبال‌ کننده

علم و ادب بازهم متوقف شد/ کولاک محتشم در تبریـز – پایگاه …

به گزارش آناج، دور برگشت مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور روز گذشته (یکشنبه) آغاز شد و دو نماینده تبریز در هفته چهاردهم این مسابقات مقابل رقبای خود به میدان رفتند. در حساس‌ترین بازی تیم علم و ادب تبریز در مصاف تیم‌های دوم و سوم جدول مقابل میزبانش ویستا توربین تهران قرار …

جدیدترین خبرهای شهر تبریز | خبر فارسی

بیگم جانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تیم های علم و ادب تبریز، ویستاتوربین تهران، مس نوین کرمان و سپیدرود رشت در کنار تیم ما برای اول و دوم شدن شانس دارند و باید ساعت بازی این تیم ها هماهنگ باشد.

خلاصه نویسی درس آغازگری تنها به همراه معنی کلمات و آرایه …

08/11/2020 · در حالی که مملکت ایران دچار اختلافات و جنگ های داخلی بود، کشورهای اروپایی پیشرفت زیادی در علم و صنعت داشتند و با مجهز کردن سپاهشان به علوم و فنون نظامی مدرن و توپ و تفنگ، به کشورهای عقب مانده حمله می‌کردند و خاک این …

برچسب‌ها:, , , , ,