EROB

راه حل ارور your windows license will expire soon

حل مشکل ارور Your Windows License Will Expire Soon در …

02/11/2018 · ارور Your Windows License Will Expire Soon در ویندوز 10. الان برای ادامه مراحل باید خط فرمان Command Prompt را اجرا نمایید برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید؛. میانبر Win + X را بزنید تا منویی باز شده و Command Prompt (Admin) را انتخاب کنید یا اینکه روی منوی استارت کلیک راست کرده و انتخاب کنید.

آموزش حل ارور Your windows will expire soon با ساده ترین …

13/01/2019 · مراحل حل کردن مشکل ارور Your windows will expire soon. میانبر Alt + Ctrl + Del را بزنید و از صفحه ای که باز می شود Task Manager را انتخاب نمایید. در Task Manager روی تب Processes کلیک کنید و در صفحه باز شده Windows explorer را پیدا و روی آن کلیک راست نمایید سپس گزینه End task را انتخاب کنید.

حل مشکل your windows license will expire soon windows 10

حل مشکل پیغام your windows license will expire soon به وسیله غیر فعال کردن سرویس. 1. در این روش هم باید ابتدا همزمان دکمه های Win + R را فشار داده و وارد Run شوید و سپس عبارت “services.msc” را تایپ و enter را بزنید. 2.

6 روش رفع مشکل پیغام Expire و لایسنس در ویندوز 10 ، 8 و 7 …

19/08/2018 · رفع ارور Your windows license will expire soon در ویندوز ۱۰. شما می توانید ارور Windows License will expire soon را با تغییر Group Policy ویندوز خود تغییر دهید. برای انجام این کار کلید ویندوز و R صفحه کلید خود را با هم فشار دهید. در پنجره باز شده عبارت gpedit.msc را وارد کنید و اینتر کنید یا دکمه OK را کلیک کنید.

چطور مشکل ارور انقضای لایسنس ویندوز 10 را حل کنیم؟ – گویا …

10/08/2019 · اگر سیستم فعال شده ای دارید و با مسئله “Windows به زودی منقضی می شود” یا Windows will expire soon مواجه شدید ، باید این راه حل ها را امتحان کنید. راه حل اول: Windows Explorer را ریستارت کنید

Windows license expire soonمرحله به مرحله رفع ارور | PcPlum

ارور Your Windows license expire به شما هشدار میدهد که لایسنس ویندوز 10 شما به زودی تمام خواهد شد و از شما میخواهد برای حل این مشکل به تنظیمات ویندوز مراجعه کنید و ویندوز را Active نمایید.

رفع خطا Windows License Will Expire Soon (کرک ویندوز)

از سمت چپ بر روی This-PC راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید (همچنین میتوانید به کنترل پنل رفته و از System and Security وارد System شوید). 3. در پایین صفحه و در قسمت Windows activation اگر عبارت Windows will expire soon نوشته شده بود یعنی اینکه ویندوز پس از مدتی امکان استفاده را برای شما محدود میکند.

برچسب‌ها:, , , , , ,