EROB

خواسته هیئت مویره از مددی /مصاحبه فنونی زاده

تشکیل جلسه اعضای هیئت مدیره استقلال تهران فردای بازی مقابل نفت

نشست هیات مدیره باشگاه استقلال روز دوشنبه برگزار خواهد شد هیات مدیره باشگاه استقلال پس از بازی آبی پوشان مقابل صنعت نفت تشکیل جلسه خواهد داد.

مددی: شایعه شکایت از غفوری ساخته ذهن های بیمار است/ نوع …

مددی: شایعه شکایت ما از وریا غفوری ساخته و پرداخته اذهان بیمار است/ درباره ماجرای زمین مجموعه ورزشی انقلاب از مظلومی توضیح خواسته ام مددی: شکایت از وریا ساخته اذهان بیمار است!

جهانیان اعلام کرد که اعضای هیئت مدیره استقلال حق مصاحبه …

وزیر ورزش و جوانان به اعضای هیئت مدیره استقلال تاکید کرده که نباید تا مدتی به اظهارنظر بپردازند و جهانیان از اعضا خواسته حداقل تا پس از دربی سکوت کنند.

ماهیت و احکام اراضی موات در فقه اسلامی

امروزه با توجه به رشد جمعیت، نیاز به زمین به یکی از دغدغه‌های همگانی تبدیل شده است؛ بنابراین بررسی فقهی اراضی موات ضروری به‌نظر می‌رسد، از آنجا که احکام، شرایط، تفاوت‌ها و شباهت‌های آن در فقه شیعه و اهل سنت به‌صورت …

تکذیب استعفای ۳ عضو هیات مدیره استقلال | ساتین

– اسماعیل خلیل زاده در خصوص شایعه درخواست استعفای سه عضو هیئت مدیره در صورت ابقای محمود فکری، گفت: برخی از صفحات مجازی در خبری کذب این ادعا را مطرح کرده‌اند که بنده قویا آن را تکذیب می‌کنم.

مصاحبه | روش‌های مطالعه افراد در قبولی آزمون نظام مهندسی …

مصاحبه | روش‌های مطالعه افراد در قبولی آزمون نظام مهندسی

ساده‌ترین و موثرترین تکنیک مصاحبه چیست؟ | پرتال مدیریت

می‌توانی از این تکنیک ساده در هر مصاحبه‌ای استفاده کنی تا متقاضی برتر باشی. مثال اول مربوط به «فلین» ۱۶ ساله است که تا به حال شغلی نداشته و برای اولین بار در جلسه مصاحبه حاضر شده است.

مصاحبه‌ های مسی که چهره واقعی وی را نشان داد، ریا و تناقض …

۱_ امسال(فصل۲۰۱۸-۱۹) می‌خواهم لیگ قهرمانان اروپا را به نیوکمپ بازگردانم. ۲_توپ طلاهایم را با یک جام ملی عوض میکنم. ۳_ تا زمانیکه یک جام ملی نگیرم، ریش هایم را کوتاه نمیکنم.

برچسب‌ها:, , , , , , ,