EROB

جهرمی: رفع فیلتر توئیتر در دستور کار کارگروه تعیین مصادیق نیست

جهرمی: رفع فیلتر توئیتر در دستور کار کارگروه تعیین مصادیق …

02/06/2021 · وزیر ارتباطات گفت: ۶ وزیر و دو نماینده مجلس به کارگروه تعیین مصادیق درخواست رفع فیلتر توئیتر را دادند اما تاکنون دبیرخانه کارگروه، این مساله را در دستور کار قرار نداده است.

جهرمی: رفع فیلتر توییتر در دستور کار کارگروه تعیین مصادیق نیست

02/06/2021 · محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وزیر ارتباطات اعلام کرد: «۶ وزیر و دو نماینده مجلس به کارگروه تعیین مصادیق درخواست رفع فیلتر توییتر را دادند اما تاکنون دبیرخانه کارگروه، این مسئله را در دستور کار …

جهرمی: رفع فیلتر توئیتر در دستورکار نیست

وزیر ارتباطات گفت: ۶ وزیر و دو نماینده مجلس به کارگروه تعیین مصادیق درخواست رفع فیلتر توئیتر را دادند اما تاکنون دبیرخانه کارگروه، این مساله را در دستور کار قرار نداده است.

رفع فیلتر توئیتر در دستور کار کارگروه تعیین مصادیق نیست …

02/06/2021 · وزیر ارتباطات گفت: ۶ وزیر و دو نماینده مجلس به کارگروه تعیین مصادیق درخواست رفع فیلتر توئیتر را دادند اما تاکنون دبیرخانه کارگروه، این مساله را در دستور کار قرار نداده است.

جهرمی: با رفع فیلتر توییتر موافقم – ایرنا

وی در خصوص اینکه رفع فیلتر چقدر امکان‌پذیر است افزود: در این خصوص دادستانی کل کشور باید درخواست هشت عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه را در دستور کار قرار دهد.

جهرمی: رفع فیلتر توئیتر در دستور کار کارگروه تعیین مصادیق …

02/06/2021 · جهرمی: رفع فیلتر توئیتر در دستور کار کارگروه تعیین مصادیق نیست – 55 آنلاین

ايتنا – موضوع رفع فیلتر توییتر در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه

ایتنا – آذری جهرمی: فیلتر توییتر در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه در سال 88 مصوب شده و به وزارت ارتباطات ابلاغ شده است.

واکنش آذری جهرمی به اظهارات کاندیداها درباره رفع فیلتر توییتر

02/06/2021 · واکنش آذری جهرمی به اظهارات کاندیداها درباره رفع فیلتر توییتر. … تشکیل کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در این کارگروه فیلتر شد. … از سوی دبیرخانه در دستور کار قرار نگرفته است؛ البته این …

رفع فیلتر توئیتر در دستور کار نیست/ اینترنت ملی دروغ است …

02/06/2021 · وزیر ارتباطات گفت: ۶ وزیر و دو نماینده مجلس به کارگروه تعیین مصادیق درخواست رفع فیلتر توئیتر را دادند اما تاکنون دبیرخانه کارگروه، این مساله را در دستور کار قرار نداده است.

جهرمی: با رفع فیلتر توئیتر موافقم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه مراسم تجلیل از مقام شهید سردار سلیمانی به خبرنگار ایرنا گفت: «با رفع فیلتر توییتر برای این که کاربران بتوانند نظرات خود را در مورد مسائل اخیر در این فضا منتشر کنند، موافقم».

آذری جهرمی خواستار رفع فیلتر توییتر شد | سبزوار ما

آقای جهرمی گفته که این موضوع مربوط به کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه است و تاکنون در دستور کار قرار نگرفته است. وی پیش ترهم گفته بود که درحال پیگیری رفع فیلتر توییتر است.

آذری جهرمی: رفع فیلتر توئیتر در صف انتظار جلسه کارگروه تعیین

04/07/2018 · وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: “رفع فیلتر” توئیتر در صف انتظار جلسه کارگروه تعیین مصادیق قرار دارد.

رفع فیلتر توئیتر در دستور کار شورای عالی امنیت نیست

آنچه ما در سوابق توئیتر داریم در کانون تعیین مصادیق فیلتر شده است؛ تا امروز از سوی دبیرخانه شورای عالی امنیت، درخواست رفع فیلتر در دستور کار قرار نگرفته است.

آذری جهرمی: رفع فیلتر توئیتر تاکنون در دستور کار نبوده است …

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره رفع فیلتر توییتر گفت: این موضوع جزو حوزه هایی است که مربوط به کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه است اما تاکنون در دستور کار قرار نگرفته است.

رفع فیلتر توئیتر، در دستور کار شورای عالی امنیت؟ – تجارت‌نیوز

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا امروز از سوی دبیرخانه شورای عالی امنیت، درخواستی برای رفع فیلتر در دستور کار قرار نگرفته است.

رفع فیلتر توئیتر در دستور کار دبیرخانه شورای عالی امنیت …

02/06/2021 · آنچه ما در سوابق توئیتر داریم در کانون تعیین مصادیق فیلتر شده است. تا امروز از سوی دبیرخانه شورای عالی امنیت، درخواست رفع فیلتر در دستور کار قرار نگرفته است.

آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات – ایستنا | اخبار …

جهرمی: رفع فیلتر توییتر در دستور کار کارگروه تعیین مصادیق نیست. وزیر ارتباطات گفت: ۶ وزیر و دو نماینده مجلس به کارگروه تعیین مصادیق درخواست رفع فیلتر توئیتر را دادند اما تاکنون دبیرخانه …

درخواست وزارت ارتباطات برای رفع فیلتر توییتر – ایسنا

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از درخواست وزارتخانه متبوعش برای رفع فیلتر توییتر خبر داد و گفت این موضوع جزو حوزه‌هایی است که مربوط به کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه است اما تاکنون در دستور کار قرار نگرفته است.

آذری جهرمی: منتقدان شبکه‌های اجتماعی، معتقد به رفع فیلتر …

02/06/2021 · وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اکنون اغلب کسانی که روزی از حضور ما در شبکه‌های اجتماعی انتقاد می‌کردند خودشان وارد فضا شده‌اند و عقیده دارند باید رفع فیلتر شوند. از این فضای شکل گرفته، امیدوارانه استقبال می‌کنیم.

درخواست وزارت ارتباطات برای رفع فیلتر توییتر | پایگاه خبری …

وی در خصوص اینکه رفع فیلتر چقدر امکان‌پذیر است افزود: در این خصوص دادستانی کل کشور باید درخواست هشت عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه را در دستور کار قرار دهد.

جهرمی: با رفع فیلتر توییتر موافقم – ایرنا

وی در خصوص اینکه رفع فیلتر چقدر امکان‌پذیر است افزود: در این خصوص دادستانی کل کشور باید درخواست هشت عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه را در دستور کار قرار دهد. اما ما موافق هستیم.

جهرمی: مسئول فیلترینگ نیستم اما می‌گویم که خبری از …

جهرمی گفته که باید از مسئول فیلترینگ در این باره قول گرفت: «در خصوص رفع فیلتر توییتر اما پیگیری‌هایی را انجام داده‌ام و و نامه‌ای را در این زمینه تنظیم کرده‌ام که امضای شش وزیر پای آن است.

انتقاد آذری جهرمی از برخی کاندیداهای حاضر در شبکه های …

02/06/2021 · به گزارش جماران؛ وزیر ارتباطات گفت: ۶ وزیر و دو نماینده مجلس به کارگروه تعیین مصادیق درخواست رفع فیلتر توئیتر را دادند اما تاکنون دبیرخانه کارگروه، این مساله را در دستور کار قرار نداده است.

منتقدان شبکه‌های اجتماعی اکنون معتقد به رفع فیلتر شده‌اند …

02/06/2021 · تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اکنون اغلب کسانی که روزی از حضور ما در شبکه‌های اجتماعی انتقاد می‌کردند خودشان وارد فضا شده‌اند و عقیده دارند باید رفع فیلتر شوند. از این فضای شکل گرفته، امیدوارانه …

فیسیت – فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار قرار گرفت

04/07/2018 · آذری جهرمی در همین راستا در توییتر خود چنین نوشت: موضوع پیگیری برخی برای “فیلتر” سرویس‌های مختلف اینترنتی تازگی ندارد. “رفع فیلتر” توئیتر در صف انتظار جلسه کارگروه تعیین مصادیق قرار دارد.

خبر مهم عراقچی در روند مذاکرات وین

جهرمی: رفع فیلتر توئیتر در دستور کار کارگروه تعیین مصادیق نیست خبر خوش برای متقاضیان امریه سربازی ; افزایش دمای هوای تهران تا ۳۹ درجه

وزیر ارتباطات: منتقدان شبکه‌های اجتماعی حالا معتقد به رفع …

02/06/2021 · وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اکنون اغلب کسانی که روزی از حضور ما در شبکه‌های اجتماعی انتقاد می‌کردند، خودشان وارد این فضا شده‌اند و عقیده دارند که باید رفع فیلتر شوند. از این فضای شکل گرفته، امیدوارانه استقبال …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,