EROB

توصیه هایی سلامتی برای زائران اربعین

توصیه هایی سلامتی برای زائران اربعین

به تمامی زائرین پیاده اربعین توصیه می شود جعبه ای کوچک شامل قرص های مسکن مثل استامینوفن و سرماخوردگی، آنتی هیستامین، شربت های سرماخوردگی کودک، چسب زخم و بانداژ، مقدارکمی بتادین و غیره همراه خود داشته باشند.

توصیه هایی برای حفظ سلامت زائران اربعین حسینی

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: پیاده روی اربعین حسینی امسال مصادف است با فصل پاییز و آغاز سرما و این امر مخاطرات بالقوه‌ای را برای زائران حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در بر دارد.

توصیه هایی برای حفظ سلامت زائران اربعین حسینی – ایسنا

او با اشاره به لزوم مصرف غذای سالم، گفت: با وجودیکه کاروان‌ها و موکب‌های برپا شده برای حفظ ایمنی و بهداشت آب، موادغذایی و اسکان زائران تلاش می‌کنند، اما افراد هم باید مراقبت لازم را لحاظ کرده و تنها از موادغذایی و آبی استفاده کنند که از سلامت آن اطمینان دارند.

توصیه هایی سلامتی برای زائران اربعین

به تمامی زائرین پیاده اربعین توصیه می شود جعبه ای کوچک شامل قرص های مسکن مثل استامینوفن و سرماخوردگی، آنتی هیستامین، شربت های سرماخوردگی کودک، چسب زخم و بانداژ، مقدارکمی بتادین و غیره همراه خود دارا باشند.

توصیه هایی برای حفظ سلامت زائران اربعین حسینی | دانشگاه …

دکتر بیگلری با بیان اینکه رعایت بهداشت فردی و عمومی برای زائران عزیز بسیار مهم است افزود: شستشوی مکرر دست با آب وصابون ودر صورت عدم دسترسی استفاده از پد های الکلی توصیه می شود .

توصیه هایی سلامتی برای زائران اربعین

افراد مبتلا به دیابت از پیاده روی بدون کفش پرهیز کنند. همراه داشتن جعبه کمک های اولیه :. به تمامی مسافرین سفر معنوی کربلا توصیه می شود در طول سفر جعبه ای کوچک مانند جعبه کمک های اولیه همراه خود داشته باشند.

توصیه‌های وزارت بهداشت به زائران اربعین – ایسنا

دکتر حسین عرفانی در گفت‌وگو با ایسنا، بر رعایت نکات بهداشت فردی از سوی زائران تاکید کرد و افزود: شستن دست‌ها پیش از مصرف موادغذایی آن‌هم به شکل بهداشتی می‌تواند از بروز برخی بیماری‌های اسهالی جلوگیری کند. همچنین توصیه می‌کنیم نسبت به انتخاب محل استراحت و وسایل آسایشی که …

توصیه‌هایی برای زائران اربعین | خبرگزاری سلامت

دکتر محمدرضا واحدی‌جو درگفت‌وگو با طبنا(خبرگزاری سلامت)، درباره توصیه‌هایی به زائرین اربعین اظهار کرد: افرادی که قصد پیاده روی در مسیر کربلا را دارند، بهتر است تمرین پیاده روی داشته باشند تا با آمادگی جسمانی بهتری در …

توصیه‌های بهداشتی و درمانی به زائران اربعین – مشرق نیوز

به گزارش مشرق، مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در خصوص توصیه‌های لازم به زائرین اربعین حسینی گفت: آن دسته از زائران که دچار بیماری خاصی هستند حتما قبل از شروع این سفر زیارتی با پزشک خود مشاوره کنند.

توصیه‌هایی برای تغذیه زائران اربعین

زائرانی که قصد عزیمت به کربلا را دارند بخصوص آن‌ها که با پای پیاده سفر می‌کنند باید در حین سفر بر اساس انرژی مصرف شده و نوع مزاج‌شان تغذیه‌ای مناسب داشته باشند تا دچار مشکل نشوند.

توصیه‌هایی برای سلامت قلب ‌قبل از پیاده‌روی اربعین …

همشهری آنلاین: یک پزشک متخصص قلب و عروق به افرادی که قصد رفتن به پیاده‌روی اربعین را دارند، توصیه کرد که قبل از سفر حتما نکات بهداشتی و پزشکی را به ویژه درباره سلامت قلبشان، رعایت کنند.

توصیه‌های تغذیه‌ای برای زائران اربعین حسینی- اخبار رسانه …

متخصص تغذیه در توصیه به زائران حسینی، گفت: ترکیب ماست با میوه و مصرف آن جهت حفظ سلامتی و پیشگیری از بیماری …

توصیه‌های وزارت بهداشت به زائران اربعین/استفاده نادرست از …

توصیه‌های وزارت بهداشت برای زائران اربعین. … حریرچی در ادامه با اشاره به سهم دولت و بیمه‌ها در تامین هزینه‌های سلامت مردم گفت: برای اولین بار طی ۴۰ سال اخیر سهم دولت و بیمه‌ها در تامین …

توصیه‌های انتظامی به زائران اربعین 95 | پیاده روی اربعین 1395

توصیه‌های پیشگیری از سرقت اموال و خودرو * مراقب ساکها و وسایل خود بوده و از رها کردن آنها در محیط‌های قابل دسترسی افراد بیگانه خودداری کنید. * حتی الامکان از چمدان و کیف قفل دار استفاده کنید.

توصیه‌های سلامت به زائران اربعین/ مواد غیربهداشتی مصرف نکنید

توصیه‌های سلامت به زائران اربعین/ مواد غیربهداشتی مصرف نکنید گروه اجتماعی الف، ۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۳۷ 3960807241 معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ارائه توصیه‌های سلامت به زائران اربعین، گفت: افراد در خوردن و آشامیدن …

توصیه‌های بهداشتی به زائران اربعین حسینی | وارث

01/10/2019 · وارث: . محسن فرهادی معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اشاره به توصیه‌های بهداشتی به زائران مراسم پیاده‌روی اربعین، اظهار کرد: ما به زائران اربعین توصیه می‌کنیم که در هنگام پیاده‌روی به هیچ عنوان از آب …

توصیه های پلیس به زائران اربعین – مشرق نیوز

به گزارش مشرق، با توجه به راهپیمایی میلیونی زائران اربعین حسینی (ع) از اقصی نقاط کشور به سمت کشور عراق، پلیس پیشگیری توصیه هایی برای حفظ امنیت عمومی مسافرانی که قصد پیاده روی در محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای …

توصیه‌های کاربردی برای زائران اربعین – تابناک | TABNAK

11/10/2017 · شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰. Saturday 17 April 2021. صفحه نخست; آی تابناک; استانها

توصیه‌های بهداشتی برای زائران اربعین حسینی | خبرگزاری …

شفقناافغانستان-بخش مناسک، موکب ها و هیئت های حسینی در عراق و جهان اسلام وابسته به آستان های مقدس حسینی و عباسی توصیه هایی بهداشتی برای موکب های عزادارای و خدماتی حاضر در مراسم زیارت اربعین امسال صادر کرد.

توصیه‌های وزارت بهداشت به زائران اربعین/استفاده نادرست از …

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن ارائه توصیه‌هایی به زائرین اربعین حسینی درباره استفاده نادرست از سرم‌ها و ویتامین‌های،توصیه‌های وزارت بهداشت برای زائران اربعین

توصیه های بهداشتی آستانهای مقدس حسینی و عباسی برای زائران …

بخش مناسک، موکب ها و هیئت های حسینی در عراق و جهان اسلام وابسته به آستان های مقدس حسینی و عباسی توصیه هایی بهداشتی برای موکب های عزادارای و خدماتی حاضر در مراسم زیارت اربعین امسال صادر کرد.

فارس – توصیه‌های کاربردی برای زائران اربعین – صاحب‌خبر

توصیه‌های کاربردی قبل از حرکت، موارد قابل توجه در عراق، پس از ورود به خاک عراق برای زائران اربعین جمع‌آوری شده که رعایت آن می‌تواند منجر به عدم بروز مشکل در این سفر معنوی و سهولت و آرامش حین آن شود.

کمپینی برای سلامت زائران اربعین – قدس آنلاین | پایگاه خبری …

یکی از بیماری‌هایی که با توجه به شیوعش در عراق سلامت زائران اربعین را تهدید می‌کند وباست، بنابراین زائران باید نکات بهداشتی را رعایت کنند تا به این بیماری مبتلا نشوند.

فردا – توصیه‌های پلیس به زائران اربعین حسینی – صاحب‌خبر

شرکت در مراسم با شکوه پیاده‌روی اربعین حسینی نیازمند رعایت کردن مواردی است که در این باره پلیس توصیه‌هایی به زائران دارد تا این سفر معنوی، سفری ایمن و سرشار از معنویت و در کمال برنامه‌ریزی و امنیت برگزار شود.

توصیه‌های ایمنی، امنیتی، ترافیکی و بهداشتی برای بازگشت …

گروه جامعه ــ زائران اربعین حسینی در مسیر بازگشت باید به برخی نکات و توصیه‌های مهم و حیاتی توجه کنند تا دچار مشکلات بازگشت و بیماری نشوند و سلامت و آسوده خاطر به شهر و دیار خود در ایران بازگردند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,