EROB

تلاش برای ابداع قرص ضدویروسی که شدت کرونا را کاهش دهد

تلاش برای ابداع قرص ضدویروسی که شدت کرونا را کاهش دهد – ایرنا

تلاش برای ابداع قرص ضدویروسی که شدت کرونا را کاهش دهد. تهران- ایرنا- کارشناسان می گویند، تلاش‌های تحقیقاتی کووید-۱۹ اکنون باید به سمت تولید قرصی سوق یابد که بتواند از بیماری جدی در افراد تازه آلوده جلوگیری کند.

تلاش برای ابداع قرص ضدویروسی که شدت کرونا را کاهش دهد | ززیتو

به گزارش گروه دانشگاه و آموزش از خبرگزاری یونایتدپرس ، دکتر «راجش گاندی» مدیر خدمات و آموزش بالینی «اچ.آی.وی» در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون در جلسه توجیهی رسانه های انجمن بیماری های عفونی آمریکا گفت: ما به قرصی …

کاهش دوره درمان کرونا با تجویز ترکیبی از این سه داروی …

31/07/2641 · دانشمندان در حال تلاش برای یافتن دارویی برای کنترل ویروس جدید کرونا هستند. اما هنوز هیچ درمان قطعی یا واکسنی معرفی نشده است. در راستای تلاش دولت‌ها برای یافتن درمان کرونا و یا کاهش طول دوران بیماری، دولت ژاپن پنج‌شنبه استفاده از داروی ضدویروس رمدسیویر برای …

تاثیر مثبت داروی ضد کرونایی جدید – ایسنا

تام کاراجیاننیس، پژوهشگر ارشد دانشگاه موناش اظهار کرد: آلفا کتوامید 13ب به محل فعال پروتئاز اصلی ویروسی، که وظیفه پاک کردن پروتئین‌های ویروسی در داخل سلول‌ها را دارد به‌شدت متصل می‌شود.

سازمان جهانی بهداشت بر ۴ تا ۵ داروی امیدبخش برای کرونا …

سازمان جهانی بهداشت بر ۴ تا ۵ داروی امیدبخش برای کرونا متمرکز است. سازمان جهانی بهداشت می‌گوید به نظر می‌رسد برخی داروها می‌توانند شدت یا مدت بیماری کووید-۱۹ را کاهش دهند و این سازمان بر چهار تا پنج داروی با بیشترین تاثیربخشی تا به حال متمرکز است.

برچسب‌ها:, , ,