EROB

تاثیر آرایش غلیظ بر تلقی افراد از قدرت ذهنی زنان

نتایج تحقیق تازه؛ قدرت ذهنی زنانی که آرایش غلیظ تری دارند …

نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد زنانی که آرایش غلیظ تری می‌کنند بیشتر در معرض دریافت قضاوت‌هایی بر اساس جذابیت جنسی خود هستند تا بر اساس ظرفیت‌های ذهنی و اخلاقی‌شان.

میگنا – ارسال اين مطلب به دوستان – تاثیر آرایش غلیظ بر …

میگنا : معلم یک گنجینه‌ ناب است. پايگاه خبری روانشناسی و بهداشت روان. عضويت در خبرنامه

نتایج تحقیق تازه؛ قدرت ذهنی زنانی که آرایش غلیظ تری دارند …

23/05/2021 · محققان می‌گویند ارتباط بین آرایش و جذابیت نیست که باعث شیءانگاری جنسی زنان می‌شود، بلکه ارتباط بین آرایش و رفتار جنسی در چشم‌ ناظر است که گاه باعث می‌شود زنان با آرایش سنگین‌تر، کمتر از لحاظ توانایی‌های ذهنی و قابلیت‌های اخلاقی‌شان قضاوت شوند.

محققان استرالیایی: قدرت ذهنی زنانی که آرایش غلیظ تری دارند …

تاثیر لوازم آرایشی بر تلقی افراد از زنان یورونیوز:نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد زنانی که آرایش سنگین‌تری می‌کنند بیشتر در معرض دریافت قضاوت‌هایی بر اساس جذابیت جنسی خود هستند تا بر اساس ظرفیت‌های ذهنی و اخلاقی‌شان.

نتایج تحقیق تازه؛ قدرت ذهنی زنانی که آرایش غلیظ تری دارند …

صدای استرالیا– نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد زنانی که آرایش سنگین‌تری می‌کنند بیشتر در معرض دریافت قضاوت‌هایی بر اساس جذابیت جنسی خود هستند تا بر اساس ظرفیت‌های ذهنی و اخلاقی‌شان.

دلایل آرایش بیش از حد زنان و دختران از دید متخصصان

27/05/2021 · آرایش غلیظ بعضی از خانم ها باعث می شود تا پسر به جای اینکه به خلاقیت فکر کند، به آرایش های خاص آنها نگاه کند. مواردی داشتم که از آرایش غلیظ خانم ها لذت می بردند.

در پشت‌صحنه آرایش غلیظ چه می‌گذرد؟ – ایسنا

امروزه آرایش کردن بخش جدایی‌ناپذیر زندگی بسیاری از زنان و دختران شده است. اما گاهی آرایش برخی از زنان و گاهی پسران به قدری تند، غلیظ و زننده می‌شود که از میان رنگ‌های مختلف به سختی می‌توان چهره واقعی فرد را در ذهن …

تقویت قوای جنسی خطرناک زنان اسرائیل

این درحالی است که طبق تحقیقات مصرف “قات” علاوه بر تأثیر منفی بر قدرت ذهنی و ایجاد توهم، موجب افزایش فشار خون می شود و خطر سکته قلبی را دوچندان می کند.

برچسب‌ها:, , , , ,