EROB

بیماران کرونا که به سفر رفتند، به ازای هر روز سفر ۲۰۰ هزار تومان جریمه می شوند/افزایش بستری‌های کرونایی تهران

بیماران کرونا که به سفر رفتند، به ازای هر روز سفر ۲۰۰ هزار …

بیماران کرونا که به سفر رفتند، به ازای هر روز سفر ۲۰۰ هزار تومان جریمه می شوند/افزایش بستری‌های کرونایی تهران. مجموعه: اخبار پزشکی. تاریخ انتشار : شنبه, 14 فروردين 1400 12:31. سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، به تشریح وضعیت بیماری کرونا در کشور پرداخت.

بیماران کرونا که به سفر رفتند، جریمه می شوند

بیماران کرونا که به سفر رفتند، جریمه می شوند. سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ۱۵ هزار بیمار کرونا که تست مثبت داشتند در ایام نوروز به سفر رفتند، همه این افراد به ازای هر روز سفر ۲۰۰ هزار تومان جریمه می شوند و برخوردهای قانونی با این افراد انجام می شود.

سخنگوی ستاد ملی کرونا: بیماران کرونا که به سفر رفتند …

«آلیک» – سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ۱۵ هزار بیمار کرونا که تست مثبت داشتند در ایام نوروز به سفر رفتند، همه این افراد به ازای هر روز سفر ۲۰۰ هزار تومان جریمه می شوند و برخوردهای قانونی با این افراد انجام می شود.

سخنگوی ستاد کرونا: آن ۱۵ هزار بیمار کرونایی که به سفر …

03/04/2021 · ایرنا: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ۱۵ هزار بیمار کرونا که تست مثبت داشتند در ایام نوروز به سفر رفتند، همه این افراد به ازای هر روز سفر ۲۰۰ هزار تومان جریمه می شوند و برخوردهای قانونی با این افراد انجام می شود.

ستاد کرونا: مبتلایان به کرونا که سفر رفته‌اند، به ازای هر …

03/04/2021 · ستاد کرونا: مبتلایان به کرونا که سفر رفته‌اند، به ازای هر روز ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند. به ‌گفته سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، ۱۵ هزار مبتلا به کرونا که در ایام نوروز به سفر رفته‌اند، به ازای هر روز ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند. سخن‌گوی ستاد ملی مقابله با کرونا روز …

برچسب‌ها:, , , ,