EROB

برای پیشگیری از این بیماری های چای زردچوبه بنوشید!

18 راز پیشگیری از بیمار شدن ، چطور مریض نشیم

یکی از راه های جلوگیری از بیماری در فصل زمستان شست و شوی دست ها قبل از مصرف غذا و خودداری از لمس دهان، بینی یا چشم ها در طول روز است تا مانع ورود باکتری ویروس ها شوید.

خوردنی هایی برای پیشگیری از سرطان سینه

08/02/2020 · چای سبز از سلول‌های شما در برابر عوامل محیطی که ممکن است خطر ابتلا به سرطان را افزایش دهند، محافظت میکند. با این حال، برای آنکه از مزایای چای سبز بهره‌مند شوید، باید به مقدار زیاد چای بنوشید.

چگونه عفونت هلیکوباکتر پیلوری را به طور طبیعی درمان کنیم …

در ادمه در مورد این بیماری و روش های درمانی بیشتر توضیح خواهید داد. … چای سبز بنوشید. … عامل اصلی برای پیشگیری از عفونت هلیکوباکتر پیلوری شستن صحیح و بهداشتی دست است. همیشه پس از استفاده از …

نکات تغذیه ای برای پیشگیری از سرطان سینه

چای سبز: چای سبز از سلول ‌های شما در برابر عوامل محیطی که ممکن است خطر ابتلا به سرطان را افزایش دهند، محافظت می ‌کند. با این حال، برای آنکه از مزایای چای سبز بهره‌ مند شوید، باید به مقدار زیاد چای بنوشید.

توصیه هایی برای پیشگیری از موخوره

در این مقاله به تفکیک به شرح آن دسته از مواد غذایی می پردازیم که در حفظ سلامت مو و پیشگیری از ایجاد بیماری های مو از جمله موخوره نقش مهم تری دارند.

روش های طبیعی و ساده برای پیشگیری از بیماری های کیسه صفرا

25/11/2017 · برای پیشگیری از بیماری های کیسه صفرا طبق دستور زیر عمل کنید: عصاره آب ۱ عدد چغندر، ۱ عددد خیار و ۴ عدد هویج متوسط را بگیرید. ۱ یا ۲ بار در روز از این نوشیدنی استفاده کنید.

درمان اسهال؛ درمان‌های خانگی و پیشگیری از اسهال

04/02/2019 · روش‌های جلوگیری از اسهال. برای پیشگیری از این شرایط باید برخی موارد را به خاطر بسپرید: از خوردن غذاهای خیابانی اجتناب کنید. دست‌ها را پیش از خوردن غذا به خوبی بشویید.

سرطان کبد: 6 ماده غذایی برای نابودی سلول های مرگبار

18/02/2016 · سالانه افراد زیادی در ایران و میلیون ها نفر در کل دنیا به سرطان کبد مبتلا می شوند و به دلیل این بیماری نیز جان خود را از دست می دهند. خوشبختانه انتخاب و مصرف برخی مواد غذایی می تواند در پیشگیری از ابتلا و رشد این بیماری …

آشنایی با ۸ خوردنی مفید برای کبد چرب – همشهری آنلاین

همشهری آنلاین: از آنجا که بیماری کبد چرب از جمله بیماری‌های خاموش و بی‌نشانه است، پیشگیری از ابتلا به آن از جمله اولویت‌ها قرار می‌گیرد، زیرا این بیماری معمولاً زمانی خود را نمایان می‌کند که ذرات چربی بخش زیادی از …

توصیه‌های طب‌ایرانی برای پیشگیری از ابتلا به کرونا

از آنجا که طب ایرانی در ادوار مختلف تاریخ همه گیری بیماری های مختلفی را تجربه کرده توصیه های طب‌ایرانی می تواند ما را در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا یاری دهد.

شایعات ‘شاخ‌دار’ کرونایی؛ از جوشانده مو برای پیشگیری تا …

28/05/2020 · در حالی که شیوع ویروس کرونا در افغانستان سرعت گرفته و تنها در چند روز گذشته شمار مبتلایان چند برابر شده، در …

درمان های طبیعی برای کبد چرب

این امر بیماری کبد چرب غیرالکلی را بدتر کرده و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را افزایش می دهد. سعی کنید مصرف برخی از چربی ها را برای کنترل کلسترول و درمان بیماری کبد چرب غیرالکلی محدود کنید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,