EROB

افسردگی پس از زایمان در دوران قرنطینه دو برابر شده است

افسردگی پس از زایمان در دوران قرنطینه کرونا ۲ برابر بیشتر …

تهران- ایرنا- محققان بر اساس نتایج یک مطالعه معتقدند: مادرانی که در قرنطینه از نوزاد تازه متولد شده خود مراقبت می کنند، ۲ برابر بیشتر دچار افسردگی پس از زایمان می شوند.

تحقیق:‌ افسردگی پس از زایمان در دوران قرنطینه دو برابر شده است

14/05/2021 · تحقیق:‌ افسردگی پس از زایمان در دوران قرنطینه دو برابر شده است نتیجه یک تحقیق جدید حاکی از آن است ، افسردگی در میان زنانی که تازه مادر شده‌اند در دوران همه‌گیری ویروس کرونا حداقل دو برابر فزایش داشته است.

تحقیق:‌ افسردگی پس از زایمان در دوران قرنطینه دو برابر شده …

13/05/2021 · تحقیق:‌ افسردگی پس از زایمان در دوران قرنطینه دو برابر شده است نتیجه یک تحقیق جدید حاکی از آن است ، افسردگی در میان زنانی که تازه مادر شده‌اند در دوران همه‌گیری ویروس کرونا حداقل دو برابر فزایش داشته است.

افسردگی پس از زایمان در دوران قرنطینه کرونا ۲ برابر بیشتر …

15/05/2021 · محققان بر اساس نتایج یک مطالعه معتقدند: مادرانی که در قرنطینه از نوزاد تازه متولد شده خود مراقبت می کنند، ۲ برابر بیشتر دچار افسردگی پس از زایمان می شوند.

تحقیق:‌ افسردگی پس از زایمان در دوران قرنطینه دو برابر شده است

14/05/2021 · نتیجه یک تحقیق جدید حاکی از آن است ، افسردگی در میان زنانی که تازه مادر شده‌اند در دوران همه‌گیری ویروس کرونا حداقل دو برابر فزایش داشته است.

افسردگی پس از زایمان در دوران قرنطینه دو برابر شده است

اخبار اخبار پزشکیافسردگی پس از زایمان در دوران قرنطینه دو برابر شده است. … مصرف نوشیدنی های قندی و خطر افزایش دو برابری سرطان روده در زنان …

تحقیق: افسردگی پس از زایمان در دوران قرنطینه دو برابر شده

به نقل از دیلی میل، نتایج یک بررسی جدید که به تازگی توسط محققان انگلیسی صورت گرفته نشان می دهد، در دوران شیوع کرونا افسردگی پس از زایمان دو برابر بیشتر در مادران شایع بود.. محققان دریافتند که بحران جهانی شیوع ویروس کرونا …

برچسب‌ها:, , ,