EROB

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا! – ایسنا

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا! محققان یک استارتاپ هلندی به نام “InsectSense” و محققان دانشگاه و پژوهشگاه واخِنینگِن (Wageningen) از روشی غیرمعمول برای تشخیص افراد مبتلا به کووید-۱۹ استفاده کردند. به گزارش ایسنا و به نقل از آی‌ای، این گروه از محققان زنبورها را آموزش دادند تا …

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا

07/05/2021 · استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا. محققان یک استارت اپ هلندی به نام “InsectSense” و محققان دانشگاه و پژوهشگاه واخِنینگِن (Wageningen) از روشی غیرمعمول برای تشخیص افراد مبتلا به کووید-19 استفاده کردند. محققان یک استارت اپ هلندی به نام “InsectSense” و محققان دانشگاه و پژوهشگاه واخِنینگِن …

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا! – مشرق نیوز

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا! محققان یک استارتاپ هلندی به نام “InsectSense” و محققان دانشگاه و پژوهشگاه واخِنینگِن (Wageningen) از روشی غیرمعمول برای تشخیص افراد مبتلا به کووید-۱۹ استفاده کردند.

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا

01/06/2021 · استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا. مجموعه: اخبار پزشکی. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 16 ارديبهشت 1400 19:03. محققان یک استارتاپ هلندی به نام “InsectSense” و محققان دانشگاه و پژوهشگاه واخِنینگِن (Wageningen) از روشی غیرمعمول برای تشخیص افراد مبتلا به کووید-۱۹ استفاده کردند.

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا!

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا! آفتاب‌‌نیوز : این گروه از محققان زنبورها را آموزش دادند تا هنگامی که احساس می‌کنند فردی مبتلا به کووید-۱۹ است زبانشان را بیرون بیاورند.

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا ایسنا: محققان یک استارتاپ هلندی به نام “InsectSense” و محققان دانشگاه و پژوهشگاه واخِنینگِن (Wageningen) از روشی غیرمعمول برای تشخیص افراد مبتلا به کووید-۱۹ استفاده کردند.

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا!

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا! پارسینه: محققان یک استارتاپ هلندی به نام “InsectSense” و محققان دانشگاه و پژوهشگاه واخِنینگِن(Wageningen) از روشی غیرمعمول برای تشخیص افراد مبتلا به کووید-۱۹ استفاده کردند.

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا

06/05/2021 · استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا. محققان یک استارتاپ هلندی به نام “InsectSense” و محققان دانشگاه و پژوهشگاه واخِنینگِن (Wageningen) از روشی غیرمعمول برای تشخیص افراد مبتلا به کووید-۱۹ استفاده کردند. ایسنا: محققان یک استارتاپ هلندی به نام “InsectSense” و محققان دانشگاه و پژوهشگاه …

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا!

06/05/2021 · استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا! پایگاه بصیرت به گزارش آی‌ای، این گروه از محققان زنبورها را آموزش دادند تا هنگامی که احساس می‌کنند فردی مبتلا به کووید-۱۹ است زبانشان را بیرون بیاورند.

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا – ساعت24

استفاده از زنبور به عنوان تست کرونا. ساعت24- محققان یک استارتاپ هلندی به نام “InsectSense” و محققان دانشگاه و پژوهشگاه واخِنینگِن (Wageningen) از روشی غیرمعمول برای تشخیص افراد مبتلا به کووید-۱۹ استفاده کردند. محققان یک استارتاپ هلندی به نام “InsectSense” و محققان دانشگاه و پژوهشگاه …

برچسب‌ها:, , ,