EROB

ازدواج با ترنس بعد و قبل از عمل چه عاقبتی دارد؟

ازدواج با ترنس بعد و قبل از عمل چه عاقبتی دارد؟ اجازه …

13/05/2021 · با توجه به چالش‌هایی که در مورد ازدواج با افراد ترنس ذکر شد بسیار اهمیت دارد که قبل از ازدواج یا برقراری ارتباط عاطفی با آن‌ها، جوانب اوضاع را به خوبی بسنجید. در نظر داشته باشید که این افراد به دلیل فشارهای اجتماعی در برابر شکست‌های عاطفی آسیب پذیری بیشتری دارند.

ازدواج با ترنس می تواند طبیعی باشد؟

از لحاظ شرعی یک ترنس نمی‌تواند تا قبل از عمل تغییر جنسیت با همجنس خود (از لحاظ فیزیکی) ازدواج کند. علاوه‌ بر این ترنس ام تو اف برای ازدواج به اجازه‌ی پدر نیاز دارد و اینکه قبلا پسر بوده تاثیری در اصل قضیه ندارد. برای کسب اطلاعات در زمینه ویژگی های ظاهری در ازدواج کلیک کنید.

قبل از ازدواج: ازدواج با ترنس اف تو ام چگونه است؟خواهشا …

بهتر است سعی کنید که در مورد ازدواج بعد از عمل های جراحی ایشان و شرایط روحی و شناختی که بعد از آن خواهید داشت تصمیم گیری و بهتر است در تغییر جنسیت ایشان نقشی نداشته باشید و تصمیم گیری را بر عهده خود ایشان بگذارید چون اگر شما به ایشان قول ازدواج بدهید و …

آیا داشتن رابطه جنسی با افراد ترنس از لحاظ شرعی اشکال دارد …

بنابراین، بر اساس تمایلات یا گرایشات جنسی فرد، جنسیت تعیین نمی‌شود و چنین شخصی از نظر شرعی، چه قبل از عمل و چه بعد از عمل، فقط حق ازدواج با جنس مخالف خود را دارد. مثلاً قبل از عمل اگر پسر است فقط با دختران و بعد از عمل (که تغییر جنسیت داده) فقط با پسران می‌تواند ازدواج نماید.[1 …

ترنس به چه کسانی اطلاق می‌شود و تمایلات جنسی آن‌ها چیست

29/05/2021 · تراجنسی‍های بدون جراحی احتیاج به جراحی تغییر جنسیت دارند اما ممکن است هیچ گاه برای آن اقدام نکنند از سوی دیگر ممکن است تراجنسی‌های با شدت متوسط ممکن است حتی پیش از عمل ازدواج کنند و بچه دار نیز شوند.

برچسب‌ها:, , , ,