EROB

ابزار تغییر رنگ پس زمینه و متن، تگ یا آیدی و کلاس

highlight کردن متن (رنگی کردن پس زمینه متن)، با تگ span و …

برای آنکه بتوانیم یک متن را در HTML ، به صورت highlight درآوریم (یعنی پس زمینه متن را به صورت رنگی نمایش بدهیم)، می توانیم از تگ span و همچنین مشخصه background-color از CSS استفاده کنیم. برای درک این موضوع، به مثال زیر توجه کنید :

تعیین رنگ، در HTML

علوم پایه و مهندسی . به زبان فارسی . ریاضیات . شیمی . … در طراحی صفحات html در موارد زیادی همچون تعیین رنگ پس زمینه ، رنگ فونت های متن و … می توانیم از رنگ های مختلف استفاده کنیم .

نحوه سفارشی سازی ادوب کانکت (adobe connect) – بخش دوم

شما می توانید موارد زیر را در بخش ادمین ادوب کانکت تغییر دهید: رنگ پس زمینه. رنگ مواردی که انتخاب (select) می شوند. رنگ سربرگ جدول. رنگ لینک های بالای صفحه. تمام موارد ذکر شده در تصویر بالا مشخص هستند.

تغییر رنگ پس زمینه پوشه ها در ویندوز 10 | خوش آموز

پس چطور باید اینکار را انجام داد؟. بدین منظور باید از ابزار جانبی QTTabBar استفاده کنید که بوسیله آن این امکان برای کاربران میسر است که رنگ پس زمینه File Explorer را تغییر دهند. در گام نخست باید در اینجا اقدام به دانلود برنامه QTTabBar کنید و پس از دانلود، آن را روی ویندوز 10 خود نصب کنید.

تنظیم پس زمینه Background در CSS

ابتدا کلاس تغییر پس زمینه در فایل سی اس اس نوشته می شود. سپس فایل css در سند اچ تی ام ال فراخوانی و در نهایت در تگ مورد نظر ، در خاصیت class آن ، نام کلاس نوشته شده در فایل سی اس اس نسبت داده میشود.

برچسب‌ها:, , , ,