EROB

آیا می خواهید دعایتان مستجاب شود؟

بهترين زمان دعا كردن و ساعت استجابت دعا

دعا كردن وقت و زمان مشخصی نمی خواهد اما اگر می خواهید دعایتان مستجاب شود بهتر است ساعت استجابت دعا کردن را بدانید. بهترین زمان دعا کردن و بهترین ساعت دعا کردن برای استجابت دعا در ادامه بیان خواهد شد. امام صادق (ع): بر شما باد به دعا کردن بعد از نمازها چه اینکه چنین دعایی مستجاب …

کنار بیمار، دعایتان مستجاب می شود

چه کسی در این دنیاست که بیمار نشود؟ همه ما بیمار شده ایم. بیشتر ما هرچند کوتاه در بستر بیماری خوابیده ایم. اگر همان روزها را به خاطر بیاوریم متوجه خواهیم شد که چشم

دعا از نیزه کارساز تر است/اگر می خواهید دعایتان مستجاب شود …

دعا از نیزه کارساز تر است/اگر می خواهید دعایتان مستجاب شود این سه عمل را انجام دهید+نظر پیامبر اعظم ص – کارگر آنلاین

چه کنیم که دعایمان مستجاب شود؟

چه کنیم که دعایمان مستجاب شود؟ … بنابراین، همین که دعا و عبادت با خلوص نیت و شرایط لازم انجام می شود، در همان لحظه به اجابت می رسد و اثر معنوی خود را بر روح و جان انسان می گذارد. … آیا تا کنون …

آیا خدا دعاهایتان را می‌شنود؟‏ به گفتهٔ کتاب مقدّس خدا می‌شنود

بی‌شک خدا می‌شنود.‏ به آیاتی از کتاب مقدّس توجه کنید که نشان می‌دهد خدا از شما می‌خواهد که به او دعا کنید و به‌راستی به شما توجه دارد.

آیا می خواهید اشتهایتان کم شود؟

گفتنی است؛ این کم شدن اشتها باعث می شود تا فرد دیرتر احساس گرسنگی نماید و تمایل به خوردن در او کمتر شود آکاایران

آیا مردگان نیز در حق زندگان خود دعا می‌کنند و دعای آنها …

آیا مردگان نیز در حق زندگان خود دعا می‌کنند و دعا سریع مستجاب می‌شود؟. دلیل از آیات و روایات با ذکر منبع ارائه فرمایید. پاسخ اجمالی. از روایات استفاده می‌شود که مردگان با زندگان ارتباط دارند و از رفتن افراد بر سر مزار آنان آگاهی می‌یابند و با آنان انس می‌گیرند، و در مواردی …

این دعا حتماً مستجاب می شود

03/06/2021 · دعای مستجاب برآورده شدن حاجت,اجابت دعا,دعای سریع الاجابه,معتبرترین دعا,دعا,بر آورده شدن دعا,مستجاب شدن دعا این دعا حتماً مستجاب می شود

چرا‭ ‬خدا‭ ‬دعاهایم‭ ‬را مستجاب‭ ‬نمی‌کند | شاگرد

آیا به محبتش شک می‌کنید؟ آیا از او دلخورید؟ آیا می‌گویید: «این حق من نیست! چرا، ای خدا، چرا؟» دعا می‌کنم که در همین سختی‌ها محبت خدا را احساس کنید و مطمئن باشید او می‌داند چه می‌کند.

آیا می خواهید از هیئت شما هم گزارش تهیه شود؟ | وارث

27/12/2013 · آیا می خواهید از هیئت شما هم گزارش تهیه شود؟ … چهار موقعیت که دعا مستجاب می‌شود بیا جیبتو پر کنم! تقدیر نمکی از آستان قدس رضوی خوشا به حال کسانی که قرآن کریم را بفهمند …

چرا دعایم مستجاب نمی شود. این باعث شده که گاهی نسبت به خدا …

امام صادق(ع) می فرماید: «وقتی مؤمنی دعا می کند،‌ خداوند به ملائکه می فرماید: دعایش را مستجاب نمودم، ولی آن را نگه دارید و عطا نکنید که من دوست دارم صدای این بندة مؤمن را بشنوم.

استخاره برای ازدواج چگونه است؟ + نظر مراجع

بر اساس روایات، خداوند هم برای فرد خیر پیش می آورد. به طور کلی هرگاه در انجام مسائلی مردد هستید، همین دعا را کنید که خدایا برایم خیر پیش بیاید و انشاء الله دعایتان مستجاب می شود.

چرا دعایم مستجاب نمی شود و معرفی راه های استجابت سریع دعا

چه کنم دعایم مستجاب شود اگر به درگاه خداوند دعا می کنید، باید برای برآورده شدن آن نیز خودتان هم تلاش کنید. صرف دعا کردن برآورده شدن حاجات را به دنبال نخواهد داشت.

چه كار كنم دعاهایم مستجاب شود

چه كار كنم دعاهایم مستجاب شود … كننده و مسئلت كننده آشناتر و سزاوار ترند كه فضایل از او درخواست شود ؟ آیا خداوند – جلّ جلاله – یا عبداللّه بن جذعان ؟ … خدا همان چیزی را می خواهد که شما می خواهید.

چرا دعایمان گاهی مستجاب نمی شود؟!

توجه به کیفیت شرائط استجابت دعا روشنگر حقایق تازه ای در زمینه مسأله به ظاهر بغرنج دعاء است و اثر سازنده آن را آشکار می سازد؛ چنانکه در روایات اسلامی شرایطی بر استجابت دعا وجود دارد.

چرا دعایم مستجاب نمی شود و معرفی راه های استجابت سریع دعا

05/04/2018 · چه کنم دعایم مستجاب شود. اگر به درگاه خداوند دعا می کنید، باید برای برآورده شدن آن نیز خودتان هم تلاش کنید. صرف دعا کردن برآورده شدن حاجات را به دنبال نخواهد داشت. در نظر داشته باشید که انجام گناه نیز در به تاخیر انداختن و یا محروم شدن از اجابت دعا نقش دارند.

چرا گاهی دعایمان مستجاب نمی‌شود؟

05/06/2018 · اکثر این‏طور معنی می‏ کنند که بعد از آنکه بدان شما بر شما مسلط شدند، نیکان شما به درگاه الهی می ‏نالند و خداوند دعای آن‌ها را مستجاب نمی‏ کند.

دعایی که کارایی ندارد!

نزد حضرت عیسی (ع) رفت و گله نمود و از او خواست تا برایش دعا کند. عیسی (ع) نمازی به جای آورد و سپس برای فرد دعا کرد. خدا به عیسی (ع) وحی نمود: «این بنده من، از دری که باید از آن به سوی من بیاید، نیامده؛ مرا خوانده، ولی در دلش به پیامبری تو شک دارد. به همین دلیل، دعایش را هرگز مستجاب …

پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آيت الله العظمي مظاهري-درس …

او را بیرون کنید تا باران بیاید و دعایتان مستجاب شود. حضرت موسی داد و فریاد کردند که بیرون برو و تو نمی‌گذاری باران بیاید. … داری، من دو چشم تو را می‌گیرم و تمام دنیا را به تو می‌دهم، آیا می …

اگر این تفاوت آرزو با هدف را درک نکنید احتمالا در زندگی به …

تفاوت آرزو با هدف در چیست؟ فکر می‌کنید ساده است و خودتان می‌دانید اما به شما ثابت میکنم که اینطور نیست. آرزو مانند هدفی است که پا ندارد. آرزو داشتن عالی است و می‌تواند شور و شوقی به شما بدهد که هدایت‌گر زندگی‌تان باشد …

معنای واقعی توکل/فائزین چه کسانی هستند؟ | وارث

18/05/2019 · یک استاد اخلاق با تشریح معنای توکل و برکات آن برای انسان، گفت: خدا اهل توکل را دوست دارد. اگر بنده‌ای به این یقین برسد و جز برای خدا کار نکند و غیر از خدا چشم طمع به کسی نداشته باشد، توکل کرده است.

دعای خیر برای چه کسانی نهی شده؟ / آیا دعای کافر برای …

بنابراین از آن طرف هم آمدیم و دو طرفه کردیم. اگر آن‎ها هم در حقّ مسلمان دعا کنند دعایشان مستجاب می‏شود. دعای کسی را کوچک نشمارید البتّه این سرفصل مهمّی است.

چگونه هدف داشته باشیم؟ راه های دستیابی به هدف در زندگی

بهتر است بگویید می خواهید 4 روز در هفته به مدت 30 دقیقه بادوچرخه ثابت ورزش کنید. این به شما می گوید که دقیقاً باید چه بکنید و باعث می شود بتوانید پیشرفتتان را کنترل کنید.

دعا و فرایند اجابت آن – پرسمان

در مورد دعا هم وضعیت به همین منوال است. وقتی دعا می کنید و از خدا چیزی می خواهید که امکان استجابت دارد و به صلاح شما هم هست، همان لحظه نام شما ثبت می شود ولی در همان لحظه امکان اجابت ندارد.

بالاترین گناه چیست/ داستان شخص گناهکاری که خدمت امام سجاد …

اگر امشب حالی پیدا شد و این را توجّه داشته باشید که اگر این حال توبه پیدا شد، حال دعا هم پیدا می‌شود و خداوند دعا‌ها را مستجاب می‌کند.

شب قدر چگونه دعا کنیم “آیت الله بهجت”

آیا می‌شود همانگونه که به هنگام گرسنگی و تشنگی، به آب و نان احساس احتیاج می‌کنیم بلکه بیشتر از آن برای رفع گرفتاری‌های اهل ایمان احساس احتیاج به دعا برای آنان بکنیم؟!

اطمینان: آیا به او اعتماد می‌کنیم؟ – کانون انجیل

شاهراه حیات: قدرت از طریق دعا اطمینان: آیا به او اعتماد می‌کنیم؟ لوقا ۱۱:‏۱۱-‏۱۳ در چند موعظۀ گذشته، با مراجعه به کلام خدا دربارۀ دعا صحبت کردیم. در ادامۀ این مسیر، اکنون قصد دارم موضوع «اطمینان داشتن» در دعا را بررسی …

شب قدر چگونه دعا کنیم “آیت الله بهجت”

اگر می‌خواهید دعا کنید و واقعاً دعا و خواستن از خدا باشد، دعا تشریفاتی دارد. … آیا می‌شود همانگونه که به هنگام گرسنگی و تشنگی، به آب و نان احساس احتیاج می‌کنیم بلکه بیشتر از آن برای رفع …

کسی که شان خداوند را رعایت کند، دعایش مستجاب می شود …

سلام؛ بیشتر ما از مرگ می‌ترسیم؛ اما واقعاً چرا؟ مرگ برای ما همیشه، مانند یک هیولای وحشتناک بوده و هست؛ حتی …

دعاهای زنی نابینا مستجاب می‌شود

دعاهای زنی نابینا مستجاب می‌شود خواهری در شرق آسیا به نام یَنمای به یک خانم نابینا به نام مینجی کمک کرد تا از خیابان رد شود.

آیا می‌خواهید با شاید‌ها زندگی کنید؟، از رادیو زمانه

18/12/2018 · آیا می‌خواهید با شاید‌ها زندگی کنید؟ خطر نکردن یا حداقل خطر یک عمل، رفتاری کاملا محتاطانه است در حالی که اساسا زندگی پر است از امور نامطمئن و بی‌ثبات.

تبارک – سخنرانی مکتوب شب بیست و سوم رمضان

برای دیگران اگر برای چهل نفر دعا کنی، دعای خودت هم مستجاب می شود. 6. در دعا خوش گمان باش. نگو ما دعا می کنیم ولی ای بابا کی مستجاب می شود؟ خوش گمان باش. روایت داریم خدا می گوید من کنار گمان بنده ام.

چنین دعاهایی، مستجاب نمی شود! – سوزی میحراب

به نان خود بنگرید که از کجا بدست آورده اید و بیندیشید که پولتان را از چه راهی بدست می آورید و چگونه هزینه می کنید و پس از آن خواهید دید که دعایتان مانند سپیده صبح مستجاب می شود!

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,