EROB

آیا خوردن موز به درمان بی خوابی کمک می کند؟

موز برای بی خوابی: موز به خواب کمک می کند | درمان بی خوابی …

مصرف موز پیش از خواب، بواسطه دارا بودن مواد مغذی مانند منیزیم و تریپتوفان و همچنین کمک به هضم، به درمان بی خوابی و بهبود کیفیت آن کمک می کند.

بعد از خوردن موز این 21 اتفاق خوب در بدن تان رخ می دهد!

موز استرس و اضطراب را کمتر می کند به گفته بیجورک Bjork: موز علاوه بر ویتامین B9 که تقویت کننده خلق و خو است، حاوی تریپتوفان tryptophan است، ” یک پیش ماده برای ساخت سروتونین” و سروتونین می تواند مهم ترین ماده شیمیایی مغز باشد چون خاصیت ضد افسردگی طبیعی داشته و می تواند اضطراب و بی خوابی …

بعد از خوردن موز این 21 اتفاق خوب در بدن تان رخ می دهد!

موز استرس و اضطراب را کمتر می کند. به گفته بیجورک Bjork: موز علاوه بر ویتامین B9 که تقویت کننده خلق و خو است، حاوی تریپتوفان tryptophan است، ” یک پیش ماده برای ساخت سروتونین” و سروتونین می تواند مهم ترین ماده شیمیایی مغز باشد چون خاصیت ضد افسردگی طبیعی داشته و می تواند اضطراب و بی خوابی …

درمان بی خوابی با چای موز + روش تهیه | خبرگزاری صدا و سیما

چای موز اثر آرام بخشی و خواب آوری فوق العاده‌ای دارد که برای افراد بی‌خواب بسیار مفید است.

درمان بی خوابی کودکان در شب، موز مضره یا مفید؟

موز یکی از بهترین منابع منیزیم محسوب می شود. منیزیم یک ماده معدنی مفید در آرامش عضلانی است. درمان بی خوابی کودکان در شب، موز مضره یا مفید؟

خواص موز؛ خاصیت درمانی و فوق العاده موز، خاصیت بی نظیر موز …

درمان سرماخوردگی و آنفلوانزا: تحقیقات نشان داده که مصرف موز به دلیل خواص ضد ویروسی می تواند به درمان سرماخوردگی و آنفلونزا کمک کند.علاوه بر این موز حاوی فلاونوئید بوده که می تواند برای درمان تب مفید باشد.

برچسب‌ها:, , , ,